Celularet e vegjel me te mire per 2019-en

MrCool

Old School.
Perderisa tregu i celulareve ne pergjithesi eshte i fokusuar drejt telefonave te medhenj, shume nga ne duan telefona te vegjel qofshin ato Samsung, Nokia, Apple apo dhe prodhues tjere.

Ka akoma terheqje goxha te madhe per nje pajisje kompakte, te cilen mund ta perdoresh vetem me njeren dore.

Per kete arsye u kemi sjellur listen definitive te telefonave te vegjel, qe edhe ju ta dini se cili eshte me i miri per 2019-en..

Nuk keni pse te vuani me nje telefon i cili eshte teper i madh per nevojat tuaja.

Zgjidhni njerin nga telefonat e vegjel me te mire te 2019-es dhe do te keni me shume hapesire ne cantat dhe xhepat tuaja dhe sa me pak lodhje per gishtat tuaj, poashtu mund te kurseni dhe goxha para.

Keto jane pajisjet te cilat ua rekomandojme:


1. Samsung Galaxy S10e


Shiko fotografinë 1691220


2. NOKIA 5.1

Shiko fotografinë 1691221


3. APPLE IPHONE XS


Shiko fotografinë 1691222


4. SONY XPERIA XZ2 COMPACTShiko fotografinë 16912235. GOOGLE PIXEL 3

Shiko fotografinë 1691224


6. MOTO G7 PLAY


Shiko fotografinë 16912257. APPLE IPHONE 8


Shiko fotografinë 1691226
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top