Cdo njeri qe me njeh e di qe une pelqej-dua/ urrej-kam inat

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Hi guys.. Si ju kam? 🤗
Nje loje e re, idene e te cilit e mora ne FB normal :D
Perfundoni fjaline per personin siper:

Cdo njeri qe me njeh e di qe une:


Dua.pelqej-------------------------
Urrej/kam inat---------------------
310265217_10226922520824312_6904324773741067040_n.jpg
Loje te mbare!
:)
 
Kjo do mos me shohe verdalle
Urren faktin qe un sja var ça thot dhe ngel si histerike duke nxjerr vrere ne tema .
A thu kam ngel per vemendje virtuale 🤣
Un hy bej gallat me miq e shok dhe dal Kurse ti u shterove e humbe gjithe energjine duke llap sa cepave dhe ne publik per mu . Lol dhe thua un kerkoj vemendje ?
Pika goces . Hajd se sta quaj se kalama je ti. 🤣

Sa per speca ehe i haj po jo sa ti . Jam zemergjere un me shume jap se i haj vête .
 
Kjo do mos me shohe verdalle
Urren faktin qe un sja var ça thot dhe ngel si histerike duke nxjerr vrere ne tema .
A thu kam ngel per vemendje virtuale 🤣
Un hy bej gallat me miq e shok dhe dal Kurse ti u shterove e humbe gjithe energjine duke llap sa cepave dhe ne publik per mu . Lol dhe thua un kerkoj vemendje ?
Pika goces . Hajd se sta quaj se kalama je ti. 🤣

Sa per speca ehe i haj po jo sa ti . Jam zemergjere un me shume jap se i haj vête .
Histerike syve Pipiruqe🤣
Të puth fort ,dhe rrotull të dua mos ki merak se po mos të doja unë nuk do ishe këtu tani 🤪
Specat si ty i ha që çke me të 🤣madje i marinoj para se ti ha 🤪
U shterova lol se më plasi Bukuroshi mua për ty 🤣 Unë po respektoj temën o yll bote lëng karrote

Tema: Jetmira pëlqen të jet e lirë
Do të jet e pavarur
Kërkon besnikëri
 
Bobo. 🤣

Pelqen te beje shaka dhe ta shprehe dashurine
Ka inat/urren gjerat qe behen me tendence
 
Histerike syve Pipiruqe🤣
Të puth fort ,dhe rrotull të dua mos ki merak se po mos të doja unë nuk do ishe këtu tani 🤪
Specat si ty i ha që çke me të 🤣madje i marinoj para se ti ha 🤪
U shterova lol se më plasi Bukuroshi mua për ty 🤣 Unë po respektoj temën o yll bote lëng karrote

Tema: Jetmira pëlqen të jet e lirë
Do të jet e pavarur
Kërkon besnikëri
Gjuhe/fjalor rruge . 😉
Je dhe e vogel mi dreq ndaj te hap rrug un akoma se kupton ?😜🤣
Shiko fotografinë IMG_4532.MOV

Te ishte per ty se hapja kurre kte faqe un po jam per ke jam 😬😝
Hajd tani se je dhe staf mos i bo temat corap fmi i keq lol
 
@Soulmind spo kam ide kte moment se jam lodh nga puna po mendoj se spo arrin te kuptoj qe tendenca kan ato qe ankohen 😘☺️
Tema :
Don natyren dhe punen qe ben .

Nuk urren gje mendoj derisa ne shpirt fal .😊
 
Ka nje shpirt te bukur🤍
Di te kuptoje dhe mirekuptoje🤍
Kur i behet padrejtesi te jep restat me menyren e saj💎
Ka nje karakter te forte👑
E mbane diellin ne zemren e saj🌞
Dhe qe une e vleresoj shume per ate qe eshte🥰
 
Nuk e njoh! 🤷‍♀️
 
Padrejtesite, fodullet🤮
Mëndjemadhësinë, mosmirnjohësit, thashethemexhinjte🤮
Ata qe nuk mbajne sekretet,ku me gabimin e pare te nxjerrin ne shitje 🤮
Mendjelehtet ku me nje fjale fryhen si gjel,por pa pupla🤮🤮
Ata qe shesin p@rdhe dhe ironizojne ose duan te poshterojne njerezit e mire i urrej neveritshem.

Keto mbeturina i shoh tek nje person qe e kam dashur fort, dhe dua ta laj shpirtin me acid aq neveri ndjej 🤮
 
Padrejtesite, fodullet🤮
Mëndjemadhësinë, mosmirnjohësit, thashethemexhinjte🤮
Ata qe nuk mbajne sekretet,ku me gabimin e pare te nxjerrin ne shitje 🤮
Mendjelehtet ku me nje fjale fryhen si gjel,por pa pupla🤮🤮
Ata qe shesin p@rdhe dhe ironizojne ose duan te poshterojne njerezit e mire i urrej neveritshem.

Keto mbeturina i shoh tek nje person qe e kam dashur fort, dhe dua ta laj shpirtin me acid aq neveri ndjej 🤮
O zot se ti do me vdesesh mu . Tema e ka per antarin me nalt mi 🤣🤣🤣

0F57A7CC-3AE3-490A-AB7D-136F5B8400DF.png
 
Kryesoren po them
Do që t'a shohin ashtu siç i sheh ajo personat ,me pastërti 🤍
Urren hipokrizinë dhe gënjeshtrat si unë
Ka shpirtin dhe zemrën aq të madhe dhe vetëm pozitivitet do të dhurojë tek të gjithë
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top