“Bye bye Edi”, Kryemadhi ka një mesazh: 85% e shqiptarëve të refuzuan

WxP

Staf në FV.AL
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi thotë se 85% e shqiptarëve refuzuan votimet moniste dhe kryeministrin Edi Rama. Në një postim në “Facebook”, Kryemadhi e përshëndet Ramën në anglisht, duke i thënë mirupafshim. Ajo e cilëson ditën e sotme fitore për demokracinë shqiptare dhe për popullin shqiptar. POSTIMI 85% e shqiptarëve refuzuan sot votimet moniste […]

The post “Bye bye Edi”, Kryemadhi ka një mesazh: 85% e shqiptarëve të refuzuan appeared first on Balkanweb.com - News24.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Kur flet shpirti.

  Votat: 1 12.5%
 • 2-Buzëqeshje Maskuar.

  Votat: 4 50.0%
 • 3-Jam femër.

  Votat: 1 12.5%
 • 4-Engjulli im.

  Votat: 2 25.0%
 • 5-Je ti Nënë.

  Votat: 0 0.0%
 • 6-Ne duart e kohes.

  Votat: 0 0.0%
Back
Top