Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Pukuu bej kujdes,mos na bej familjen perrall. :love: :love: :love:
Ne kemi gocat e martuara tashme,eshte turppp.
tjeter qe gocat tona moren arratine,sapo u rriten,si baba i tyre kur ishte i ri ahahhahahaha. Tjeter gje kjo.
Iku edhe baba , aq e kishte ...tani do pleqerojme te lumtur .... edhe te gezuar po te jete nevoja😜😂
 
Top