Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
@NGU drita ime
Kur u regjistrova në fillim nuk më kishe shumë qejf ,e mban mend?! 🤣 Rrija shumë me Xhelozin dhe më mendoje antare të dyshimt 🤣.Megjithatë unë kur hyra se di pse por të mora përzemër direkt.Ngu çapkënia,me karakter dhe prezenc të fortë që ua çante ballin atyre që ja bënin për borxhë .Më ka pëlqyer gjithmonë që je e drejtpërdrejt,e njëjta pa u ndikuar nga askush,dhe që të fal shumë pozitivitet.Kur mamita na birësoj ti drittt u bëre akoma edhe më speciale për mua .Ngu je unike ,shumë e zgjuar dhe e di shumë mirë që nga ti do pres gjëra të mëdha.Mos ndalo së ëndërruari dhe këmbngulë të arrish aty ku ti do.Mos ndrysho kurrë për asnjë dhe asgjë
Të dua edhe përtej virtualit ❤❤❤
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
@Yara kajsi je 1 ndër të parat që kur mua më sulmonin në fillimet e mija më ke qëndruar pranë.Je 1 femër e mrekullueshme,për tu admiruar ❤.Më plq shumë kur bëhemi bashkë dhe replikojmë .Kemi gjëra të përbashkëta në karakter dhe kur më krahasojn me ty këtu ndihem shm e vlerësuar,pasi unë të vlerësojë shumë ty jo vetëm si Beba ❤.Atë kafen ta premtojë kur të rregullohem do jem unë ajo që do të ftojë.Kisha shm dëshirë këtë vit që erdhe por kam kaluar dhe po kalojë kohët më të vështira ❤.Mezi pres të të njoh jashtë virtualit ❤
Fjalët për ty Iv skan mbarim,por të duaaaaaa të duaaa për karakterin që ke(edhe për shalëtt 😛🤣)
Puççç Beba❤❤
 
Redaktimi i fundit:

Ledia

❤Shkodrane❤
Per ty @Xhelozi
Ne dy kemi shume vite qe njihemi. Dhe pse ne fillimet tona kemi folur kemi bere shume humor dhe gallate nuk e mendoja se do te doja kaq fort. Te kam futur ne zemren teme si nje vella. Shpesh ti je ai qe me kritikon per naj gje qe une flas apo bej. Por e di qe cdo gje qe me thu eshte e paster dhe e drejte nga ana jote. Une jam shume e lumtur qe kam gjet nje vella te mire sic je ti. Shpesh them me vete qe kjo eshte miqesi kjo eshte dashni e paster. Ku ka me bukur se te kesh nje mik si ti? Qe te pranon sic je .ste gjykon kurr. Qe te pyt gjithmon si je.une dua te them faleminderit qe gjithmone me ke nejt afer duke me pyt duke me dhene kurajo .( ti e din pse e them). Te falenderoj nga shpirti qe je kaq njeri i mrekullushem dhe te du fort Bush 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Per ty @Xhelozi
Ne dy kemi shume vite qe njihemi. Dhe pse ne fillimet tona kemi folur kemi bere shume humor dhe gallate nuk e mendoja se do te doja kaq fort. Te kam futur ne zemren teme si nje vella. Shpesh ti je ai qe me kritikon per naj gje qe une flas apo bej. Por e di qe cdo gje qe me thu eshte e paster dhe e drejte nga ana jote. Une jam shume e lumtur qe kam gjet nje vella te mire sic je ti. Shpesh them me vete qe kjo eshte miqesi kjo eshte dashni e paster. Ku ka me bukur se te kesh nje mik si ti? Qe te pranon sic je .ste gjykon kurr. Qe te pyt gjithmon si je.une dua te them faleminderit qe gjithmone me ke nejt afer duke me pyt duke me dhene kurajo .( ti e din pse e them). Te falenderoj nga shpirti qe je kaq njeri i mrekullushem dhe te du fort Bush 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Gjithmon do te rri afer mos qaj koken 🤣

Sot ne kto dit mjafton nje llaf i mir se xhepin cdokush e mbush 🤗🤗🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po qe m'preket ene mu me kto mesazhe! 😍
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Qeka me fishekzjarre mrena 😛 Po u boka Nila me vra veten 🤣
Une per hater te saj do e bej se u lodh duke e permend 🤣
Po puna eshte qe Ne jemi bo si Behluli aq kujtime kena shkrujt neper fv 😅😅
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
@Ledia
Mamita po e lë këtë kujtim për ty
Të njoha si Ledia vullkanike ,Etna ❤
Sa e fort dhe sa e drejtpërdrejt !Kështu mendova kur të pash ,dhe krijova simpati direkt.Më pas u largove ,por me rikthimin tënd më afrove dhe më pranë vetes duke më birësuar virtualisht 🤣.Mamita je shpirt i imi ,gjithmonë më kujtoje mamin (e kam patur si shoqe) dhe më nxirrje mallin e saj.Dashuria që më falje më shkrinte çdo akull të shpirtit.Dhe këtu po përfshijë @Darius .Ai dhe ti më dhat ngrohtësin që mua më mungonte shumë.Ngrohtësin e babit qoft edhe me shkronja unë s përjetoja në virtualitet .Ledia o fisnike,o mamita ime ...luanesha ime e fort ta puth shpirtin ❤.Falemimderit për momentet e bukura që më ke dhuruar këtu ❤
Të përqaputh fortt fortt ❤❤❤
Beba jote ❤
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
@DeliriumMind
Sweety ,edhe me ty kam ndarë dhimbjet e mija(madje ato më të frikshmet) jasht virtualit.Dhimbjet tona ishin shumë të ngjashme dhe këto na bashkonin.Më fal Ade!Ndoshta të kam mrz,por ti e merr me mend vet presionin tim.Madje e di sa e vështirë është depresioni.Më ke thënë që fjalët e mija peshojn si të motrës.Nuk ta thash kurrë që fjalët e tua kishin po të njëjtën pesh për mua.Më mungojn bisedat,fotot nga Eren po aq sa më mungon vetja ime,dhe ti e di shm mirë çfarë po të them .Unë jam e qeshur ,sepse ne qeshim edhe kur qajmë.Falim ,dhe rrezatojmë 🌞.Nuk po e zgjas më.Të vlerësojë shumë mikja ime ❤
Të nduk Beba❤
 

Ledia

❤Shkodrane❤
@Ledia
Mamita po e lë këtë kujtim për ty
Të njoha si Ledia vullkanike ,Etna ❤
Sa e fort dhe sa e drejtpërdrejt !Kështu mendova kur të pash ,dhe krijova simpati direkt.Më pas u largove ,por me rikthimin tënd më afrove dhe më pranë vetes duke më birësuar virtualisht 🤣.Mamita je shpirt i imi ,gjithmonë më kujtoje mamin (e kam patur si shoqe) dhe më nxirrje mallin e saj.Dashuria që më falje më shkrinte çdo akull të shpirtit.Dhe këtu po përfshijë @Darius .Ai dhe ti më dhat ngrohtësin që mua më mungonte shumë.Ngrohtësin e babit qoft edhe me shkronja unë s përjetoja në virtualitet .Ledia o fisnike,o mamita ime ...luanesha ime e fort ta puth shpirtin ❤.Falemimderit për momentet e bukura që më ke dhuruar këtu ❤
Të përqaputh fortt fortt ❤❤❤
Beba jote ❤
Sonte vetem kaq dua te them per ty. Je vajza qe une do doja te kisha dhe pse ti je goc e rritur une do doja te kisha nje goc si ti 🤗🥰🥰🥰🥰🥰🥰
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Sonte vetem kaq dua te them per ty. Je vajza qe une do doja te kisha dhe pse ti je goc e rritur une do doja te kisha nje goc si ti 🤗🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Ndërsa unë dua të them që të dua me gjithë shpirt ty ❤ .Të kam të shtrenjtën time ❤
 

WxP

Antarë i Respektuar
@WxP
Këtë kujtim po e lë për ty
Se di nga t'ja nis .Kam kaq shumë gjëra për të të shprehur Po e nis me 1 falenderim.Faleminderit që më zgjate dorën dhe më nxorre nga "bataku" ku isha zhytur.Faleminderit që më ke ndenjur pranë në momentet më të vështira ku unë nuk kam patur forcë të vazhdoja për tu ringritur dhe jam dorëzuar.Faleminderit që më ke këshilluar dhe të gjeja forcë në vete për të përballuar çdo dhimbje që më përplasnin rrjedhat e jetës.Faleminderit që je treguar miku më i mirë që ekziston ,dhe më mbështet e më dëgjon duke më duruar me gjithë ato ankesat e mija.Faleminderit dhe për momentet e ngrohta këtu në forum ,je shumë i veçant për mua .Faleminderit për respektin e pafundëm që mëke dhuruar dhe më dhuron.Të jam mirënjohëse për ato çfarë ke bërë për mua dhe që modestia jote si pranon.Ta kam dashur shumë shpirtin që në fillim dhe do ta dua gjithmonë.Jan me fat personat që të kan,midis tyre dhe unë🤍❤.Di të them që ashtu siç ke qn ti pranë meje do të jem edhe unë sepse mardhënien tonë(që vetëm unë dhe ti e dim si e kemi përtej virtualit 🤍) nuk e prish dot asgjë.Jam e bekuar më beso .Je person i rrallë .Me fat që jam në rrethin tënd të ngushtë❤
Always my partner ❤❤
Me respekt dhe dashuri Bebaa ❤🤍ose Xhe..🤍

Ps: e lash me kaq se do fill të qaj pastaj 🤣🤗
Puc fort je zemer
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
@Yara kajsi je 1 ndër të parat që kur mua më sulmonin në fillimet e mija më ke qëndruar pranë.Je 1 femër e mrekullueshme,për tu admiruar ❤.Më plq shumë kur bëhemi bashkë dhe replikojmë .Kemi gjëra të përbashkëta në karakter dhe kur më krahasojn me ty këtu ndihem shm e vlerësuar,pasi unë të vlerësojë shumë ty jo vetëm si Beba ❤.Atë kafen ta premtojë kur të rregullohem do jem unë ajo që do të ftojë.Kisha shm dëshirë këtë vit që erdhe por kam kaluar dhe po kalojë kphët më të vështira ❤.Mezi pras të të njoh jashtë vortualit ❤
Fjalët për ty Iv skan mbarim,por të duaaaaaa yë duaaa për karakterin që ke(edhe për shalëtt 😛🤣)
Puççç Beba❤❤
Uroj qe cdo gje te jete me e lehte per ty!
Forca dhe kurajo per cdo veshtiresi qe kalon!
Jeta na jep sprova te veshtira shume here,por na jep dhe durimin ti perballojme dhe zgjidhim gjithashtu.
Me te rendesishme sesa ‘ti te ndihesh mire’ nuk ka asnje gje tjeter.
Perqafime Beb🤗
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po se zgjedhim kujt ia leme paragrafin e fundit
Se po te zeme me kujtime ate te rradhes, aha mbameni o shok lool
He me,ketu do ti thoni te gjitha te vertetat😝🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
E cdo hani ndonje te share si fis😡
 

Imp4cT

V.I.P
E dashur @Yara.
Te urojme nga zemra gezuar krishtlindjet dhe vitin e ri. Qofte nje vit i begate, plot shendet e dashuri per ty dhe te dashurit e tu. Pac vetem suksese dhe 2022 qofte viti i realizimit te deshirave tua.

Frynte era nga perjashta
Tundi perdet e mendafshta
Mos kujto se te harruam
Kartolinen ta derguam.

Merr: Yara, Angli

Dergo: Kinezi dhe Qerosi, Harunas.
 
Top