Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
U shtofshit jarebi 🤣🤣
@Punk1 abixhim u bëra dhe me 1 vëlla tjetër 🤣
Mos na mallko se te pjell belaja me ne lool
Nuk e di une ke vlla gjete ti..po une nje her marshalla kam motra plot nuk dua me ..Jam keq per nuse ose te daashur se dashnore. E gjej vet lool lool
 

MrCool

Old School.
Kam nje kujtim per @MrCool dhe do iki se ngela ne zyre

Sa vite ka qe njihemi shpirt? 2004 ? hahahahaha
e kush do e mendonte qe @MrCool ishte i njejti person me ate qe une e njihja dhe kisha shkembyer sa e sa batuta , dhe oret e vona qe kalonim duke qeshur e bere shaka
Te te rigjeja ishte si te rigjeja nje copez te vetes , nga e dikurshmja ime , ajo pjesa me e pafajshme dhe e brishte
Ti je ai miku qe te do pa kushte , pa kerkuar asgje ne kembim , ai qe ne nje moment me tha ..je ti ajo qe na intereson
askujt nga ju qe ju kam thene miq , edhe pse mund te perplasemi , su harroj asgje dhe sju hedh poshte asgje

ta dish sa xhan te kam , ty dhe grupin lemeria nisesh qe tani e vjen e ma jep i te perqafume lool

Ja sa tme dale pcr-ja dhe erdha 😁😁

Nejse.. Fjale te bukura qe i vleresoj teper.. Por ama, para se ta marrim vesh kush ishim, nuk eshte se shihnim njeri tjetrin me sy te mire😂😂
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
A si nuk na kujtoi njeri i befsha temen!
Nuk te do njeri sot jo, apo jo o Balo?!😞
Po ti do kend pshemull?😝
Aty vuaj tani
Asnje mos ti thot asnje fjale te mire ketij Per qin shit😝🤣🤣🤣
Ose ose do ma vesh ihere banin qe te te them nje thes me te mira?😝🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Une jam diell i teri moj, madje dua me shume se nje, he te mjafton kjo? lool
Po ti qenke bobe fare🤣
Pa e lexuar te zezen ne te bardhe,ste besoj jo🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
I dashur @%^.^
Gjithmone kam dyshur tek ty.
Ndoshta kjo gje me ndodh ngaqe lexoj shume horoskopin dhe sipas shenjes duhet te jem dyshuese😝.
Por gjithmone kam pyet veten,se si i mban gjithe ato zemra qe shperndan kaq dashuri🤣

Ja ta bera nje kujtim😝
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
I dashur @%^.^
Gjithmone kam dyshur tek ty.
Ndoshta kjo gje me ndodh ngaqe lexoj shume horoskopin dhe sipas shenjes duhet te jem dyshuese😝.
Por gjithmone kam pyet veten,se si i mban gjithe ato zemra qe shperndan kaq dashuri🤣

Ja ta bera nje kujtim😝
Po mua?😞
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Bebw e dashur!
Po e nis me fjale jo shume te mira ne fillim qe cdo gje te embel te ta le per ne fund.
Hyrja jote dhe lirshmeria me beri dhe mua te dyshoja nese ishe nje anetare e re apo egzistuese.
Kjo gje mu theksua pasi folem pak ne privat dhe ti me the se shihje disa shoqe ne kete forum.
Mu duk e habitshme.Ndoshta ngaqe une dua shume kohe ti them dikujt ‘shoqe’.
Gjithsesi une te thashe se nese do kishe nevojen per ndonje gje,apo ndonje keshille te me drejtoheshe pa kurrefare ndrojtje.
Pasi kohet kalonin mu qartesua figura jote,mbi ato qe ti po na tregoje dhe kisha vleresimin tim mbi ty.Te admiroja energjine dhe humorin .Gjithmone ke reflektuar miresi dhe perkushtim ndaj gjerave qe lidhen me jeten tende private.
Smbaj mend ose te pakten une skam qelluar asnjehere ne ndonje situate te sikletshme me ty sepse gjithmone e ke kthyer situaten ne drejtim te duhur me batutat e tua dhe kjo eshte nje pike e forte e jotja.
Ndoshta ne jeten reale sdo takohemi kurre (edhe pse kete behar une u tregova e gatshme te te takoja) por sna u be mbare,do te jesh gjithmone n kujtesen time si nje nga anetaret me me energji qe une njoh.
Be me te miren per veten zemer!Be ate qe te ndjen shpirti gjithmone!Mos ndrysho dhe mos i impono vetes gjera qe si ndjen.
Ah,sdo harroj te them se ti je nena e nje princeshe te bukur deri ne skaje🥰
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Bebw e dashur!
Po e nis me fjale jo shume te mira ne fillim qe cdo gje te embel te ta le per ne fund.
Hyrja jote dhe lirshmeria me beri dhe mua te dyshoja nese ishe nje anetare e re apo egzistuese.
Kjo gje mu theksua pasi folem pak ne privat dhe ti me the se shihje disa shoqe ne kete forum.
Mu duk e habitshme.Ndoshta ngaqe une dua shume kohe ti them dikujt ‘shoqe’.
Gjithsesi une te thashe se nese do kishe nevojen per ndonje gje,apo ndonje keshille te me drejtoheshe pa kurrefare ndrojtje.
Pasi kohet kalonin mu qartesua figura jote,mbi ato qe ti po na tregoje dhe kisha vleresimin tim mbi ty.Te admiroja energjine dhe humorin .Gjithmone ke reflektuar miresi dhe perkushtim ndaj gjerave qe lidhen me jeten tende private.
Smbaj mend ose te pakten une skam qelluar asnjehere ne ndonje situate te sikletshme me ty sepse gjithmone e ke kthyer situaten ne drejtim te duhur me batutat e tua dhe kjo eshte nje pike e forte e jotja.
Ndoshta ne jeten reale sdo takohemi kurre (edhe pse kete behar une u tregova e gatshme te te takoja) por sna u be mbare,do te jesh gjithmone n kujtesen time si nje nga anetaret me me energji qe une njoh.
Be me te miren per veten zemer!Be ate qe te ndjen shpirti gjithmone!Mos ndrysho dhe mos i impono vetes gjera qe si ndjen.
Ah,sdo harroj te them se ti je nena e nje princeshe te bukur deri ne skaje🥰
Ivii të dua shumë (edhe pse më bëjn vërejtje për kltë fjal që e përdorë shumë e them për ju që ju ndjejë shumë të afërta .Për ty do flas më vonë se kam shm për të folur për ty admirim i imi ❤
 

Monique

With or Without u
Ja sa tme dale pcr-ja dhe erdha 😁😁

Nejse.. Fjale te bukura qe i vleresoj teper.. Por ama, para se ta marrim vesh kush ishim, nuk eshte se shihnim njeri tjetrin me sy te mire😂😂
Po po Pelini pruzente lool
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
@Bebw ma qendis nje se mkane lene mas dore🥺
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
a ka ngel kush pa lene kujtim per mua iher? Nese po tja nisi qe sot 😋😋
 
Top