Bllok kujtimesh ne FV!

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@NeVertiti nje mendim per tu grecke ...E para nje het kaq vite qe njihem e le vllan beqar 😅

E dyta ..Je njeri fantastik sic te kam njohur ne fillimet e tua ne forum ,ashtu ke mbet dhe sot ..Ti e di qe vllai nuk di te flas me fjal te komplikuara dhe te medha 😄
Je nje person me bot te gjet horizontesh drejtimesh mendimesh dhe mjaft e zgjuar per te qe kjo qe je sot ...🤗 Vllai te ka xhan dhe uroj gjith te mirat e ksaj jete....

Ti dhe @Soulmind jeni ato dy muzat e mija te ktij forum 🙂🙂🙂🙂
Ren djali,sic te kam thene ne nje koment tjeter ,nder vitet qe mungove ,shpesh pyesja veten Ah Ren ku je!?
Kjo sepse ndeshja komente nga ty,te qeshura dhe shume pozitivitet,duke i rilexuar qeshja prape me veten.
Nga ajo kohe me mungon shume Love dhe Zinna. :))
Je shpirt flori,qe sprek askend aty ku nuk duhet, i respektueshem me te gjithe!
Nevi te ka perzemer,dhe jam shume e gezuar qe te lexoj ktej si dikur!

Perqafime per ty Vellai im i vogel! 🤗🤗🤗

Sa per Beqarllekun ,le te kemi shprese per vitin qe vjen. ahahhaahha.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ren djali,sic te kam thene ne nje koment tjeter ,nder vitet qe mungove ,shpesh pyesja veten Ah Ren ku je!?
Kjo sepse ndeshja komente nga ty,te qeshura dhe shume pozitivitet,duke i rilexuar qeshja prape me veten.
Nga ajo kohe me mungon shume Love dhe Zinna. :))
Je shpirt flori,qe sprek askend aty ku nuk duhet, i respektueshem me te gjithe!
Nevi te ka perzemer,dhe jam shume e gezuar qe te lexoj ktej si dikur!

Perqafime per ty Vellau im i vogel! 🤗🤗🤗

Sa per Beqarllekun ,le te kemi shprese per vitin qe vjen. ahahhaahha.
U pa puna do vdes me @Monique lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
me kte punen e nuses paskam harruar dhe une me shtuar o @NeVertiti : Perdite me pyeste: He o Sol a ke gjet ndonje aziatike per mua. hahahahhaah
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
@Lauri si anetar te te njejtit forum patjeter qe e kemi nje pershtypje per njeri tjetrin.
Si thua?😝
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ca te them per ty ti je gagstere , te flas mir me qellon ,te flas keq me copton sdi nga tja nis e si tja nis lool lool

Monii ..Mos vdeksh kurr nje her se me para sti kisha njohur kaq mir ose po se nuk me kujtohet lool...
Je harmonike dhe shum alegro na ca kam par ne komente pasi aty shfaqin dhe veten ton ne ato pak rresheta .. do ta doja nje mike te till e ne jet reale ndaj qe te jem gjithmon ne pranin tende sdo dal me na forumi sa te jesh dhe ti lool
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
dhe ku ishte kujtimi?

nigjo ktu katnar laberie, per 5 minuta po ske tefteris gjo , mos me hajde ne shpi se do te hudh nga kati i 7 nive? lool
Po ti sme le mua dhe ado dy pak rreshta qe kan shkruajt as vet se di ca kam her tjeter do shkruaj kur mos te jesh ti qe te plotsoj rreshtat tamem lool lool
 

Monique

With or Without u
Kam nje kujtim per @MrCool dhe do iki se ngela ne zyre

Sa vite ka qe njihemi shpirt? 2004 ? hahahahaha
e kush do e mendonte qe @MrCool ishte i njejti person me ate qe une e njihja dhe kisha shkembyer sa e sa batuta , dhe oret e vona qe kalonim duke qeshur e bere shaka
Te te rigjeja ishte si te rigjeja nje copez te vetes , nga e dikurshmja ime , ajo pjesa me e pafajshme dhe e brishte
Ti je ai miku qe te do pa kushte , pa kerkuar asgje ne kembim , ai qe ne nje moment me tha ..je ti ajo qe na intereson
askujt nga ju qe ju kam thene miq , edhe pse mund te perplasemi , su harroj asgje dhe sju hedh poshte asgje

ta dish sa xhan te kam , ty dhe grupin lemeria nisesh qe tani e vjen e ma jep i te perqafume lool
 
Top