Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

LoSsT

VIP
V.I.P
Pas qëndrimit në Tiranë, Bleona tashmë po shijon një tjetër tur koncertor! Prej disa ditësh ajo ndodhet në Moskë të Rusisë ku dhe ka prezantuar videoklipin e saj më të ri “Take you Over”. Pas një paraqitje televizive ajo ka çmendur rusët. Ajo ka qenë e ftuar në kanalin televiziv ‘LifeNeës Russia’ ku ka folur për jetën dhe karrierën gjatë dy dekadave në Shqipëri dhe Amerikë. Madje, mediat e kanë cilësuar si ‘Madona Shqiptare’.

bleona.jpg

Por, kjo nuk ka mjaftuar...Bleona ka realizuar një set fotografik në Kremlin, në zemër të Moskës, edhe pse policët e kanë kundërshtuar që ajo të pozonte me bikini. “Photoshoot for ‘Ok Magazine’ në Rusi. Policët thanë; Nuk mund të pozoni me bikini”, shkruan Bleona në “Facebook”.

Siç e shikoni edhe në foto, Bleona nuk është ndalur as para policëve të cilët pas zhveshjes së saj nuk kanë mundur të refuzojnë këtë dalje. Duhet të thkesojmë se, Vetëm një javë më parë Bleona shprehu për mediat se dëshiron një fëmijë dhe siç duket një kandidat sapo është futur në lojë...

B://Shqiptarja//
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Asnji koment te kjo tema?

Ja po e nis un: Hallall Bleona.
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Ne fakt Bleona sme ka pelqyer ndonjehere te pakten kenget e saj sme kan terhequr, por ajo qe me ben pershtypje eshte tipi i saj (kundra rrymes) kjo e ben me te vecante, kshu qe nje tjeter "hallall" dhe nga mua
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Ca hallall aman se mbetem ne dere per qejfin e kesaj :p ,po duan gjithe meshkujt shalet si te Bleones lool lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Me femer budallaqe,gjynah qe bukuria fizike burgoset nganjehere ne te tille qenie.
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Me femer budallaqe,gjynah qe bukuria fizike burgoset nganjehere ne te tille qenie.


Vene vene deshe me thone, se qe Bleona i ka te pasmet si thot Cani; si vagona, kjo eshte e vertet, per faqe te zez i ka, edhe pse ajo vet promovohet shpesh se nuk eshte ku*rv apo prost*itute. Ne fakt sot pashe ne disa portale se i kish ardhe nje ftese per martese nga nje 63 vjecar, le ti urojme suksese. Lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Me gjithe keto vite qe ka ne karriere kjo ... Me vjen keq qe nuk ka pasur nje menaxhim profesional ku mund te arrinte dicka , tashme ka ngelur duke bere buja te tilla pa lidhje , nderkohe qe e largon nga fusha/karriera e saj .

Ps... Tashme per c'fare ti themi hallall, se ka thyer nje rregull ne nje shtet tjeter per arsye te gabuara. Ja te mendohem :p
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

ctha Putini per Bleonen tani?

do e njohin Kosoven me kete rast ?
Sa per te tjerat , te bej buje Bleona ne Rusi me pamjen e saj , eshte si te thuash , Bleona ka dal me Bikini ne plazh!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

A sbenten ftohte aty?
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Ec aty ti Bleona se deri sa po flasin per ty nje rendesi me teper e ke
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Me gjithe keto vite qe ka ne karriere kjo ... Me vjen keq qe nuk ka pasur nje menaxhim profesional ku mund te arrinte dicka , tashme ka ngelur duke bere buja te tilla pa lidhje , nderkohe qe e largon nga fusha/karriera e saj .

Ps... Tashme per c'fare ti themi hallall, se ka thyer nje rregull ne nje shtet tjeter per arsye te gabuara. Ja te mendohem :p

Asaj i rrofshin bycet ne kaq vite karriere , se te jete per kengetare skish arrit as gjysmen e ketyre ... :p

Hallall byceve te saj lool lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Asaj i rrofshin bycet ne kaq vite karriere , se te jete per kengetare skish arrit as gjysmen e ketyre ... :p

Hallall byceve te saj lool lol

Nuk eshte qe ka trup te keq ... edhe me trupin perderisa eshte personazh publik , e kishte bere dicka ... pshm ne Albania garant mund te ishte nje nder modelet me te mira/sukseshme per veshjet intime te brendshme, pasi pervecse trupit ka edhe konfidencen qe te zhvishet . Thjeshte i duhet nje menaxhim profesional dhe te largohet per pak kohe nga publiku :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Perpara me byc Bleona...se me tru do mbeteshe ne balte!
 

Monique

With or Without u
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Bleona doli me bikini ne Rusi...hahahahahhahah ne Rusi??.....
Kur nderkohe ruset njihen e dihen c'bejne sapo shohin ne copez diell
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Shife tani ne munde ta shajme Bleonen edhe me rob shpije ama goca, kshu ne pamjen e pare, nuk duket se eshte pa ndonje fame. Noshta eshte keq me thene po jo pak goca, po flase nder gocat shqipe, ja kan lakmi dhe jargaviten ca e ca per nje fame te tille.

Eshte paksa ndryshe jeta e saj por realisht per momentin kem nje Rita Ore dhe nje Bleone qe duket ne ato stazat ku shkelin ngapak njerezit e famshem. E kuptoje une tani qe ne nuk do kishim dashur te shkelim ne ato staza se jemi duke ruajtur reputacionin e kom(i)t apo te lagjes ama e fundit e fundit eshte qe besa qe s'na lene as mu afru fare atje ku jane ato :liber:
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Nuk eshte qe ka trup te keq ... edhe me trupin perderisa eshte personazh publik , e kishte bere dicka ... pshm ne Albania garant mund te ishte nje nder modelet me te mira/sukseshme per veshjet intime te brendshme, pasi pervecse trupit ka edhe konfidencen qe te zhvishet . Thjeshte i duhet nje menaxhim profesional dhe te largohet per pak kohe nga publiku :)

Nder modelet me te mira mund te ishte,per kete jam e bindur por gjithsesi si kengetare sja vlen... :takim:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

E vërteta e letrës publike për Bleonën

144406318812086883_10203601449195789_1507133686_n.jpg


Ai nuk është fansi i vetëm, i cili çmendet për këngëtaren shqiptare Bleona Qereti, e cila ka preferuar që karrierën e saj, viteve të fundit ta zhvillojë larg Shqipërisë.

Megjithëse baba i dy vajzave dhe gjysh i një mbese, pediatri 64-vjeçar nuk ka nguruar t’i propozojë këngëtares, nëpërmjet një letre të bërë publike në shtypin e përditshëm.

Madje, ai nuk është interesuar as për paragjykimet e matianëve në qytetin e vogël të Burrelit. Kjo është shumë pak, para ndjesisë që i shkakton imazhi i këngëtares seksi. E vetmja dëshirë e tij është fillimi i diçkaje të re në jetën sentimentale.

Kjo fundjavë ka qenë intensive për Dalipin, kjo për shkak se vetë Bleona i është përgjigjur me një foto nga Moska, duke thënë se ai është një ditë me vonesë dhe se ajo tanimë e ka gjetur burrin.

Megjithë pamundësitë e kësaj historie dashurie, sërish Dalipi është i bindur të vazhdojë përpjekjen e tij dhe pse jo, të ketë edhe një fëmijë me këngëtaren.

Në letrën e shkruar për nusen e re, ashtu siç edhe e quan, ai vë në pah talentin e saj si këngëtare dhe sigurisht edhe bukurinë e Qeretit, duke thënë:

“Për mua, Bleona ka sakrifikuar shumë për talentin e saj dhe, jo se shpreh keqardhje për të, por më shtyn dhe dua të bëhem mbështetja e plotë e saj. Kështu i bëra pyetjen vetes se, çfarë mund të bëj unë për Bleona Qeretin dhe familjen e saj, për t’ua lehtësuar sadopak brengat, për faktin se nuk e kuptojnë aq sa duhet shpirtin e saj të lirë këtu në Shqipëri. Për mua mbetet një person i veçantë, sepse ka jo vetëm bukuri fizike, por edhe bukuri intelektuale. Nuk po e bëj aspak për egoizëm, por me zemër dua të jap kontributin tim për këtë artiste të madhe”.

/ Top Channel
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Bleona ka jeten e vet.
Fajin e kane paparacet qe i ngelen nga mbrapa.
Eh, nc'derexhe kemi arritur. Behen kushedi sa Opinione (formati me i arrire dhe serioz ne shqiperi gjasme) per trupin e Bleones.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Ca policash qekan kto!
gay me siguri lol


un jam femer dhe do e kisha lan te pozonte rehat
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Me duket mua apo i kish mare cik ajer truri kesaj
 

Monique

With or Without u
Titulli: Bleona kundërshton policët rus pozon me bikini në mes të Moskës

Rusi, vajza nudo bën xhiro me motor nëpër qytet

kjo tipja qe ishte zhvesh laskuriq me dure ne xhepa ja paska lli Bleones....

Rusi, vajza nudo b
 
Top