Biografia e antarve. :P

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Themelues
Atehere loja funksionon keshtu;
Nje antar/e vjen e shkruan per nje antar/e tjeter,te dhenat e ti,si mosha,punsimi,me c`merret ,pasioni ,si e ka biografine. :p
Etj etj...tema duhet te ngelet ne sensin e shakas,dhe beni kujdes se ke merrni ne biografi,sepse mund te plas lufta po moret ndonje qe e keni inat ,e ja beni biografine me kunje. hahahahahha.

Po vazhdoj vete si hapsja e temes dhe ides. :p


Sapo mesova dhe emrin e @Tartarian ,quhet Mandela Mandelaqi. :p
Mbiemrin LLaqi e konfirmoj vete,pasi une vetem emrin i zbulova Mandela!
Ka lindur ne kete date. ?: dhe ka ditlindjen ne kete daten tjeter. !!.
Punen sic tashme te gjithe si forum keni marre vesh nga linjet ajrore ne Fv.te cilat mundesojne levizjen e kembesorve ne vije ajrore nga nje kategori ne tjetren, piloti eshte ,e kush tjeter pervec se @Tartarian .
PRa; Puna-pilot!
Statusi: me njolla te kuqe dhe te zeza.
Tipi: tip jorgaqi!


Punon sic dihet tashme me dy stjuardesa te sukseseshme dhe normalisht hot ,te edukuara te sjellshme une dhe kolegia ime e dashur @vajza e detit . :p

Besoj u folem mjafte per Mandelen tone te forumit,njeriu i dijes,paqes dhe shembullit te realizuar njerzor!

Per cdo hollsi,apo shtim ne biografine e ti,do bejme plotesime dhe reduktime. :p

Vazhdoni dhe ekzekutoni antaret e tjere,ke t`iu doj e bardha zemer.
Pa sherre, eh. :p
 
Atehere loja funksionon keshtu;
Nje antar/e vjen e shkruan per nje antar/e tjeter,te dhenat e ti,si mosha,punsimi,me c`merret ,pasioni ,si e ka biografine. :p
Etj etj...tema duhet te ngelet ne sensin e shakas,dhe beni kujdes se ke merrni ne biografi,sepse mund te plas lufta po moret ndonje qe e keni inat ,e ja beni biografine me kunje. hahahahahha.

Po vazhdoj vete si hapsja e temes dhe ides. :p


Sapo mesova dhe emrin e @Tartarian ,quhet Mandela Mandelaqi. :p
Mbiemrin LLaqi e konfirmoj vete,pasi une vetem emrin i zbulova Mandela!
Ka lindur ne kete date. ?: dhe ka ditlindjen ne kete daten tjeter. !!.
Punen sic tashme te gjithe si forum keni marre vesh nga linjet ajrore ne Fv.te cilat mundesojne levizjen e kembesorve ne vije ajrore nga nje kategori ne tjetren, piloti eshte ,e kush tjeter pervec se @Tartarian .
PRa; Puna-pilot!
Statusi: me njolla te kuqe dhe te zeze.
Tipi: tip jorgaqi!


Punon sic dihet tashme me dy stuardesa te sukseseshme dhe normalisht hot ,te edukuara te sjellshme une dhe kolegia ime e dahsur @vajza e detit . :p

Besoj u folem mjafte per Mandelen tone te forumit,njeriu i dijes,paqes dhe shembullit te realizuar njerzor!

Per cdo hollsi,apo shtim ne biografine e ti,do bejme plotesime dhe reduktime. :p

Vazhdoni dhe ekzekutoni antaret e tjere,ke t`iu doj e bardha zemer.
Pa sherre, eh. :p
Hahahaahahahahahahahahahahaha deka pz haahahahahahahahaha
 
epo nuk jane te gjithe Gazetar ,racional pragmatik,dhe me shije letrare ke kalitexnika stixia. :p
Vetem disa,si une per shembull. ahahahahahha
Harrove dhe modestine moj hahahahahahahahahahahhahaha
 
epo nuk jane te gjithe Gazetar ,racional pragmatik,dhe me shije letrare ke kalitexnika stixia. :p
Vetem disa,si une per shembull. ahahahahahha
Mos je gazetare e asaj gazetes "Sto karfi" apo nuk egziston me ajo?? Hahahahahahahaahahahahahahahah
 
Je i sigurte qe je Mandela o Tartarian se Mandela ka qene i krishtere dhe thoshte feja eshte forca me e fuqishme ne bote :p

p.s. Teme e lezetshme @NeVertiti :giggle:
 
Je i sigurte qe je Mandela o Tartarian se Mandela ka qene i krishtere dhe thoshte feja eshte forca me e fuqishme ne bote :p

p.s. Teme e lezetshme @NeVertiti :giggle:
Se di pse por me ty mezi me del e qeshura se me fut ne tema delikate 😂😂
Ne fakt Xabi mire e ka thene, se feja eshte mekanizmi me i forte qe egziston sot per gllaberim e skllaverim mendor ne 360°
Tani ne mesjete nese dikush vriste, nuk e pranonte as kur i shkulnin thonjte, por ne forme spontane vente te prifti i i tregonte fije per pe... Nejse se sdua ta vazhdoj se do zihemi pastaj kot me kot.:D
 
Se di a t'a kam thënë por preferoj të lëviz me maqinën time😛se kam fobi nga lartësitë 🤪
Te premtoj qe do fluturoj ne quota te uleta.... Hahahahahahahahah
 
Prezantoj para jush
@Punk1
Brunë sy jeshilë ,shalgjatë ,më punëtori fshatit 😋
I pëlqen të koleksionoj pjeshkë dhe dardhë për reçel 😂të kap peshk buzë lumit dhe të gjuaj me qifte sorkadhet dhe zanat e malit 😂
I martuar me kohë të pjesshme sa me @NeVertiti sa me @Bebw
Njëra e ledhaton tjetra e masakron 😂
Ka dhunti në lexim buzësh dhe zbërthim kafkash 😂
 
Se di pse por me ty mezi me del e qeshura se me fut ne tema delikate 😂😂
Ne fakt Xabi mire e ka thene, se feja eshte mekanizmi me i forte qe egziston sot per gllaberim e skllaverim mendor ne 360°
Tani ne mesjete nese dikush vriste, nuk e pranonte as kur i shkulnin thonjte, por ne forme spontane vente te prifti i i tregonte fije per pe... Nejse se sdua ta vazhdoj se do zihemi pastaj kot me kot.:D
Me mua mezi qesh sepse ta hedh perhere :D Ama une e bej me shaka, dhe pse ty nuk te vjen mire 😁
 
Te hedh fjale atje ku ty s'te pelqen.
ja psh dhe tek mandela as do te shkonte ndonjehere mendja ne aspektin qe ta thash une. 😁
 
@Baci Shaban
Emrin e vertete Veton
mosha ~ 30+
Profesioni jurist, ama part time punon filozof. Ketu ne forum full time batutaxhi.
Komplimenti preferuar i tij: Majmun,lope, e me radhe 😁
Mund te jete brun por dhe bjond, s'ka fort rendesi 😁
ka shije per kenget e mira
 
@Baci Shaban
Emrin e vertete Veton
mosha ~ 30+
Profesioni jurist, ama part time punon filozof. Ketu ne forum full time batutaxhi.
Komplimenti preferuar i tij: Majmun,lope, e me radhe 😁
Mund te jete brun por dhe bjond, s'ka fort rendesi 😁
ka shije per kenget e mira
E kam pas andërr jetësore me mi shkru në biografi komplimentet e preferume.
 
@vajza e detit
Emri vërtet :Siren
Mosha :lule pranvere
Shpirt i lirë ,dhe botë me ngjyra
Lozonjare si binjakja
Spiritualiste dhe prek shpirtin e këdo që takon 🤍
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Nje veshtrim, nje dashuri.

  Votat: 5 21.7%
 • 2-Agim shpërthyes

  Votat: 2 8.7%
 • 3-Për të voglën

  Votat: 1 4.3%
 • 4-Qiriu pa fjalë

  Votat: 4 17.4%
 • 5-Për të satën herë ….

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Tik tak.

  Votat: 3 13.0%
 • 7-Nuk je më vetëm.

  Votat: 6 26.1%
Back
Top