Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Besoj te vdekja e qlizave, por shpirti nuk është qelizë.
Sa për këto fantazmat si nëpër filma, hyj te grupi i skeptikëve.
 
Jo ne ate forme qe i tregojne, por dicka egziston e eshte aty jashte qe na sheh!!
 
Jo. Ka gjithmone vende ku thone "Kam pa fantazma e kam degju zera". Kam shku ne 2 te nates thjesht me i pa kto famtazmat e xhinded e lesht.

69 vjec xhaja e asnje fantazme e as ufo ska pa 🤣🤣
 
Jo. Ka gjithmone vende ku thone "Kam pa fantazma e kam degju zera". Kam shku ne 2 te nates thjesht me i pa kto famtazmat e xhinded e lesht.

69 vjec xhaja e asnje fantazme e as ufo ska pa 🤣🤣
Ve zyze dielli naten qe ti shofesh ne refleksione nervore me qarte. :p
Si do i shofesh pa syze. :p
 
Ve zyze dielli naten qe ti shofesh ne refleksione nervore me qarte. :p
Si do i shofesh pa syze. :p
Eeeee jo po lutu tre here shih henen 15 min dhe hidh tre kile kripe qe te dal fantazma. Hahahaha

Nuk ka lale. Tek fantazm, xhind dhe shejton skam pa. Hahaha
 
Eeeee jo po lutu tre here shih henen 15 min dhe hidh tre kile kripe qe te dal fantazma. Hahahaha

Nuk ka lale. Tek fantazm, xhind dhe shejton skam pa. Hahaha
ahhhh,nashi e gjetaaa unaaaa,do jesh nje nder ta ti ahahhahahahahahaha.
o lot.
 
ahhhh,nashi e gjetaaa unaaaa,do jesh nje nder ta ti ahahhahahahahahaha.
o lot.
Tregojne histori ne fshat jo po isha ne pyll naten degjova beb duke qajt ose njeri duke berit nga perroi po skishte njeri.
Ka shume kafshe qe ngaterrohen per njerez.
Lepujt kur jane te vegjel qajne fiks si bebe dhe dhite bertasin fiks so njerez hahahaha
 
Tregojne histori ne fshat jo po isha ne pyll naten degjova beb duke qajt ose njeri duke berit nga perroi po skishte njeri.
Ka shume kafshe qe ngaterrohen per njerez.
Lepujt kur jane te vegjel qajne fiks si bebe dhe dhite bertasin fiks so njerez hahahaha
Ooo kur isha femije kishim nje gru axhe,e vjeter ajo kur isha femije une,perfundova mos te dal ne oborr nga frika naten,nga histori me fantazma. ahahhaha
im At qe i thoshte mos tregoni perralla se do trembni femijet. ahahahah
 
Ooo kur isha femije kishim nje gru axhe,e vjeter ajo kur isha femije une,perfundova mos te dal ne oborr nga frika naten,nga histori me fantazma. ahahhaha
im At qe i thoshte mos tregoni perralla se do trembni femijet. ahahahah
Ne na tregonte gjyshja. Une me sopate ne 2 te nates te perroi me kap shejtonin. Asiher nuk erdhi legeni 🤣🤣
 
Jo … nese do te egzistonin fantazmat atehere do te zgjoheshin edhe te vdekurit nga varri.
 
Jo … nese do te egzistonin fantazmat atehere do te zgjoheshin edhe te vdekurit nga varri.
Si jo moj 🙄
Nuk jan fantazma kto/a qe hyn si lugat , len gjumin pa bo per ca pacavure qe pelqehen po nga fantazma si vetja .🤣

Morgen 🐝🥰 te uroj nje dite me diell & ly mos harro 😘😘
 
Ka qen nje shtepi ne Tiron qe ishte e pushtuar nga fantazmat,i fusnin i dor letra peskatsh,ndonjehere luanin shah 😜
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top