Berisha pranon sonte humbjen

WxP

Staf në FV.AL
Burime të Gazetës Express kanë thanë se, Kryetari i PD-së, Sali Berisha, njëherësh Kryeministër i Shqipërisë, pritet të dalë shumë shpejt në një konferencë për shtyp për ta pranuar humbjen.
“Berisha sot pranon rezultatin e 23 qershorit, pra humbjen tonë”, ka thënë një anëtar i Kryesisë së PD-së për Gazetën Express, të martën, në kushte anonimiteti.
Sipas tij, arsyeja e vetme pse Berisha nuk ka dalë ende për ta pranuar humbjen lidhet me atë se “ekziston frika që komisionerët e PD-së t’i braktisin qendrat e votimit, çka do të rriste fitoren e PS-së”

Shekulli
 

Attachments

 • 000.jpg
  000.jpg
  69.5 KB · Shikime: 88
Redaktimi i fundit:
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Le ta marrin ne kosov Berishen,ndoshta i ben ndonje rrug atyre me serbine!
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

E marrim ne kosove edhe e bejme me jetu me mire se jeta juve e mjere o i mjere se sali berisha ka vllazni ne kosove e jo ne greqi ju deshiroj qeverisje te sukseshme ketij mjeranit edhe sbesoj se do te keni sukses me nje cope drogagjije me nje imoral qe as familje ska
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Po vec Kosova e don Sali Berishen hahaha. se mos keni jetu ju nen qeverisjen e tij!!
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Po ju jeni kot ju spunoni vet une kam pare qfare jeni ju ska faj qeveria e shtetit tem ku une rri ne internet nuk perfundoj universitet edhe pres me me mbajt dikush ...Kosova o djepi i shqiptarise o kon edhe ka me mbet gjithmon kosova eshte ai vendi qe tradhtarte qe kan qen naper qeveria te shqiperis e kan lene vetem e kan shit po ne mbetem shqiptare po ju sdi qfare do behi deri ne fund te rilindjes ,27 autobusa emigrant te vin veq per te votuar qudi e madhe kjo duke e ditur sa popull koprrac jeni ju qe per vete sdo hargjonit per nje pije do vinit nga greqia per nje vote po greket bene punen e vet edhe u pa.....Kur te mesohi me punu edhe ju vet atehere qeverit kan me pas sukses ne shqiperi per sa kohe endeni edhe brenda dites ka krime ne shqiperi me shume se ne amerike larg rilindjes jeni.....
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

#1- Ti xhebrail ,po flet me nje shqipetar ketu! besoj ske asnje info x salen,perpara se ti drejtohsh dikujt drrogaxhi,duhet ta besh me fakte!ne jo. sje burre! #2- Une sjam socialist as demokrat,une jam qytetar i thjeshte qe dua te shoh vendin tim jashte kthetrave te politikes se korruptuar.#3-sali berisha me qeverine e tij ka treguar qe eshte deshtak,provo te kesh nje pune ne shqiperi neper zyra,neper spitale,dhe mos gjesh sherbim ne asnje vend pa lek.!.ose edhe kur paguan kushtet jane mjeruse,provo te jesh student.pa asnje kusht minimal.. ngrohja! dritat etj! pa nje lavanteri ku te lahen rrobat! provo te jesh jetim dhe prit copen e bukes nga shteti qe ska fonde per te ushqyer! Prandaj hesht! ndryshimi ka qene endrra e te gjithve te pakten le te shpresojme!

Ps:Shikoi keto video para se te flasesh x nje njeri qe mendon se e njeh! nuk dua te mbush mendjen por thellohu pak se qenke goxha i ceket! DHE ME THUAJ GJITH KETO VITE QEVERISJE E ZBARDHI AI KETE CESHTJE? jane 6 pjese hapi gallat mire!

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Do I fusin 1 shiringe 1 here e mire!!!!! mos te shpetoje paster....
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

#1- Ti xhebrail ,po flet me nje shqipetar ketu! besoj ske asnje info x salen,perpara se ti drejtohsh dikujt drrogaxhi,duhet ta besh me fakte!ne jo. sje burre! #2- Une sjam socialist as demokrat,une jam qytetar i thjeshte qe dua te shoh vendin tim jashte kthetrave te politikes se korruptuar.#3-sali berisha me qeverine e tij ka treguar qe eshte deshtak,provo te kesh nje pune ne shqiperi neper zyra,neper spitale,dhe mos gjesh sherbim ne asnje vend pa lek.!.ose edhe kur paguan kushtet jane mjeruse,provo te jesh student.pa asnje kusht minimal.. ngrohja! dritat etj! pa nje lavanteri ku te lahen rrobat! provo te jesh jetim dhe prit copen e bukes nga shteti qe ska fonde per te ushqyer! Prandaj hesht! ndryshimi ka qene endrra e te gjithve te pakten le te shpresojme!

Ps:Shikoi keto video para se te flasesh x nje njeri qe mendon se e njeh! nuk dua te mbush mendjen por thellohu pak se qenke goxha i ceket! DHE ME THUAJ GJITH KETO VITE QEVERISJE E ZBARDHI AI KETE CESHTJE? jane 6 pjese hapi gallat mire!

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.e di gjithe shqiperia do videooo hahhahhahah ky ka rraf nenen e vet edhe babaan e vet e me flet per morale,ska pas faj berisha qe ju jeni populli ma dembel ne bote ju nuk punoni i doni te gjitha qyl e ashtu ska kerkund ne bote qe 10 vjet jem shtet edhe pagujme per sherbime shendetsore,,,
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Do I fusin 1 shiringe 1 here e mire!!!!! mos te shpetoje paster....


23 vjet ju ka sjell si ju ka dasht DJAL TROPOJE o ky nje shiringe sja len shenje do te duhen shume overdoza
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

XHebrali busulla jote humbi drejtimin! kjo bised mbyllet ketu, une sjam rangu jot!
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

XHebrali busulla jote humbi drejtimin! kjo bised mbyllet ketu, une sjam rangu jot!


Kuptohet sje lige e imja je liga e peste e kampionatit anglez une premiershipi
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Sa mir do ishte te vinte sali te qeveriste ne kosove , do ishte nje mrekulli :). Do e ngrinte ekonomin me 100% kjo esht shum e sigurt .
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Sa mir do ishte te vinte sali te qeveriste ne kosove , do ishte nje mrekulli :). Do e ngrinte ekonomin me 100% kjo esht shum e sigurt .


Do ishim te nderuar me te ....Ju sja dini vleren burrave te shtetit
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Ka edhe nja dy muaj kohe per ta boshatisur arken e shtetit dhe per ti ngritur rrogat e mesusve policeve dhe pensionet .
Arken duhet ta dorzoje bosh , ashtu siç ja pati dorzuar Tosi , keshu Rama do filloj punen me ngritjen e taksave ;
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Ka edhe nja dy muaj kohe per ta boshatisur arken e shtetit dhe per ti ngritur rrogat e mesusve policeve dhe pensionet .
Arken duhet ta dorzoje bosh , ashtu siç ja pati dorzuar Tosi , keshu Rama do filloj punen me ngritjen e taksave ;


plotesishte jam me ty hartini ....po le ti marre vete me mire edhe ashtu 5000 euro me ju bo rrogat kan me thon na vrau na preuu hahahhahha
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Hajt ngushellime...te rroni vet :p
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Hahahaha!
gallate me forumistat e kuq tip ruzhdie Irdis &co.

C'keni me PD-ne, lereni rehat se ajo po e le pushtetin ne menyre teper qytetare, ndyshe nga sa paralameruat ju.
Merruni me Edin dhe Ilirin se ata kane franat e vendit tani e tutje.

Jeni per drejtesi, futeni Ilir Meten ne burg po ja u mbajti, se Sala nuk ishte burre ta bente kete, bejeni juve.

Filloni dhe terrorrin e pushimeve nga puna, sic paralajmeroi Mero Baze per krijimin e Republikes se Trete.

Me ate merruni mos u merrni me PD-ne. Ajo beri detyren e saj, ndertoi rruge, u ndeshkua.
Shqitaret zgjodhen me mire vezen se pulen.

Kur te shkosh ne Tirane psh, shaj sa here kalon tunelet e Qaf Krrabes, Sali Berishen. Eshte terapeutike per ju majtistet kjo kure.
Lereni rehat PD-ne, merruni me pushtetin se ndryshe do te mbeteni pa pune me tendera.
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Hahahaha!
gallate me forumistat e kuq tip ruzhdie Irdis &co.

C'keni me PD-ne, lereni rehat se ajo po e le pushtetin ne menyre teper qytetare, ndyshe nga sa paralameruat ju.
Merruni me Edin dhe Ilirin se ata kane franat e vendit tani e tutje.

ha ha

Kshu eshte kur ta mbledhin Hajduti, nuk eshte se po e le Sala & Co ne menyre qytetare :D

SA PER Edin do behet lider goxha i forte per Europen :) Kurse Iliri eshte shitur sa per rastin, por tek Sala e ka vendin si perfundim , :)
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

Ashtu eshte. Prandaj Edi Rama nuk e hodhi kandidaturen ne Tirane, por e hodhi ne Vlore, se gezonte "respekt" te madh nga Tiranasit per punen e tij ne krye te bashkise. E njejta KQZ qe numeroi votat dy vjet me pare, eshte e njejta KQZ qe numeroi numrat e fitores te socialisteve sot. Apo kur humbim bejme me faj KQZ e Berishen per vjedhje votash, por kur fitojme ngelemi si "i dhjeri" dhe falenderojme Berishen per mbajtjen e zgjedhjeve me standarde. Behuni njerez o te mjere se ngelet me kulture komuniste edhe pas 23 vjetesh demokracie.
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

aman Hajduti, ti vete personalisht s'di sa je ne dijeni, Por Saliu dhe rrethi i tij i ngushte e kane ditur qe do humbasin pasi ky vendim eshte vulosur para zgjedhjeve konkrete, :)

Ps... fol hapur se nuk te raportojme :p
 
Titulli: Berisha pranon sonte humbjen

kur flet erion braqe bhahahhahahhahh aman oaman
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top