Beje tag antarin qe e mendoni

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ate qe mendoj e kujtoj dhe e pershendes😁 s'kam pse e tag ktu 😋
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une mendoj anetaret aktiv, ata jo aktivet le te aktivizohen po deshen :p
Se dua te respektoj shprehjen: Po s'te pashe me sy, s'me bi mendja per ty!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une mendoj anetaret aktiv, ata jo aktivet le te aktivizohen po deshen :p
Se dua te respektoj shprehjen: Po s'te pashe me sy, s'me bi mendja per ty!
Amin!JKur fol robi drejte fol!
sikur jane large keta qe mungojne. ahahahahahahahhahahaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
qen ky vendi. Ka edhe një lepurush të bardhë këtu, po sot nuk po më afrohet t’i bëj foto 😁
Te pelqen apo ka qen? :p hahahhahha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Plasën çokollatat edhe këteja 😁
Çokollatat në mëngjes mo, t’ju eci dita mbarë 😁

Hi @NeVertiti 😁
Ke pi kafe turke sot? 😁
Poooo.
Happy Animation GIF by POKÉMON Detective Pikachu
 
Top