Bashkim duarsh

Ja te ve e une nje grusht:
img_20211202_145534-jpg.1934763

C'duhett te bej nashiii?
 

Attachments

  • IMG_20211202_145534.jpg
    IMG_20211202_145534.jpg
    185.8 KB · Shikime: 69
Sa e bukur :)

p.s. E ke kuptuar temen? :)
Jo
un i rashe shkurt se pertoja ta lexoja :)

Nese eshte jashta kontureve (dhe duket qe eshte) te fllimit do ti lutem atyre qe e administrojne kete teme ti fshijne.
 
Jo
un i rashe shkurt se pertoja ta lexoja :)

Nese eshte jashta kontureve (dhe duket qe eshte) te fllimit do ti lutem atyre qe e administrojne kete teme ti fshijne.
S'ka gje po he!

Atehere dikush ben foto te dores grusht (ku brenda ka dicka) dhe vjen nje tjeter dhe i jep doren. Ai qe e kishte grusht do e hapi doren e do i bej foto gjese qe ka. Pra ti do i dhurosh dicka anetarit qe vjen e prek grushtin .:D Sic e sheh siper ne pasi kemi hapur doren dikush ka patur ndonje lule, ose cokollate, ose dedikim.. cfare te doje dmth.
 
16399949328006215676917054144101.jpg
 
Back
Top