• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Barcelona humb miqësoren në Japoni. Chelsea imponohet 2-1

Hera

Βιβλίο φάγος
Barcelona humb miqësoren në Japoni. Chelsea imponohet 2-1

Humbje që në daljen e parë sezonale për Barcelonën e trajnerit Valverde, në stadiumin e Saitamas në Japoni, formacioni katalanas u nënshtrua minimalisht nag Celsi 2-1 duke i dhuruar një debutim të hidhur blerjeve të reja të skuadrës blaugrana, Griezmann, De Jong e Neto.

Në një 90 minutësh ku si tekniku spanjoll ashtu edhe Frenk Lampard u impenjuan në eksperimente që nuk do kenë mundësi ti bëjnë në kampionat, u verifikua forma më e mirë e anglezëve.
Në mungesë të Mesi dhe Suarez, Antuan Grizman u aktivizua si sulmues qendror por nuk pati efekt, madje përkundër pritshmërive shkëlqeu Dembélé, por pa arritur golin. Një gabim i Serxhi Buske’ solli rrjetën e Celsit me Ejbraham pas gjysmë ore lojë.
I njëjti skenar edhe pas pushimit, por me ndryshimin e vetëm se Barcelona ndryshoi të gjithë formacionin, 1 lojtarë të ndryshëm në pjesën e dytë. Ros Barkli dyfishoi rezultatin në favor të Celsit me një goditje nga distanca duke ndëshkuar portierin neto.
Katalanasve i mbeti vetëm gëzimi i golit në kohën shtesë nga kroati Ivan Rakitiç, por asgjë më shumë nga blerjet e bujshme.


Top Channel
 
Top