• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

banditos qe tall lesht me userat !!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Xchat

Antarë i ri
<Jorina>: ik se ta vari zilen ne ball
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle per fjalen trapi qe me the
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle per fjalen trapi qe me the (Banditos))
<cun_dr__26>: ahahhahaha
VaMpIrI__ Banditos syt me lesh i paske se su kon ajo
<cun_dr__26>: tmijat
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle dhe nga e djathta
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle dhe nga e djathta (Banditos))
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle dhe nga e majta
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle dhe nga e majta (Banditos))
<Banditos>: !k jorina na nje shpulle dhe nga .... bycat
*** Jorina was kicked by Shqiperia (na nje shpulle dhe nga .... bycat (Banditos))
 

MasteR

I'm offline
Titulli: banditos qe tall lesht me userat !!!

hahaha o teta apo xhaxhi ca je bjeri ziles te dera tjeter se skemi banditos ne ketej
 
A

Ausos

Titulli: banditos qe tall lesht me userat !!!

Kush kupton nga komjuteri,,mund ta paramendoj kete sken,,,esht apsolutisht e vertet,,si a-ja e vogel e shtypit,qe esht minipuluar perfundimisht,,sa ka arritur te besoj ne kokfortsin e saj,,aq shum,,sa mban kete qendrim kaq te ashper ndaj A-s se madhe te shtypit,,paramenojeni tani nje njerin krah a-ja e vogl qe i thot A-s se madhe asnjeher,,

e till injorance po demostrohet kokfortesisht nga femijet qe u rriten me kto shkronja.
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top