Atalanta zgjohet në fund, por Milani është përsëri i frikshëm

atalanta-milan.jpg
Milani ka konfirmuar pretendimet që ka në këtë sezon duke marrë një fitore të rëndë 3-2 në fushën e Atalantës. Skuadra kuqezi ka dominuar sfidën thuajse plotësisht dhe vetëm zgjimi në fundin e duelit nga zikaltërit bëri që diferenca të ishte më e ngushtë.
Atalanta-Milan 2-3

86′ (p) Zapata, 90’+4′ Pashaliç / 1′ Kalabria, 43′ Tonali, 78′ Leao

panoramasport.al
 
Top