Antari/ja më intelegjent/e. Grupi tretë

Antari/ja më intelegjent/e. Grupi tretë


  • Totali i votuesve
    9
  • Poll closed .
Po kur bëjmë miss I bukurisë, të gjithë aty të vlerësojmë nj-tj se sa të bukur e të mirë jemi. Lol. Po ecni pash Zotin, kur e bëni kaq tragjike.
Po ca kurs bukurie zeza thu ti e 90% e anetarve nuk i ke pa kurre
 
Dhe ju për atë nuk ankoheni, po ankoheni për këtë që paktën ju kam lexuar lool
Po pranej them pra qe eshte turp se skena gjithe nivel inteligjence te larte si shume ktu por pavaresisht ksaj duhet te trajtohemi gjithe njelloj dhe te pranohemi ne komunitetin e forumit si te barabarte…po ti kaq di kaq thua se 1 here e quan loje tashi na paske lexu dhe do me na nxjerr kush ehste me inteligjenti/ja
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Vec ne te 5sta nga gocat?! ??
Mua s'me paska pyt njeri a dua por s'ka gje. ?? Nuk trembemi nga bora, nuk trembemi nga shiu, jemi rrace e forte, rrace arexhiu. ???

Btw those names above (excluding myself) are ???? I can't choose! :)
 

Monique

With or Without u
Ehaaaaaaa mogli mjaft se na lodhe per zotin
Inteligjencen sta jep diploma , por menyra si pershtatet me komunitetin qe po i ben ze kaq shume
Naten se me zuri ky mhb non sens
 

Vajza

V.I.P
Po pranej them pra qe eshte turp se skena gjithe nivel inteligjence te larte si shume ktu por pavaresisht ksaj duhet te trajtohemi gjithe njelloj dhe te pranohemi ne komunitetin e forumit si te barabarte…po ti kaq di kaq thua se 1 here e quan loje tashi na paske lexu dhe do me na nxjerr kush ehste me inteligjenti/ja
E mirë, merre si të duash, skam ndërmend të të mbush mëndjen.
 

Monique

With or Without u
Vec ne te 5sta nga gocat?! ??
Mua s'me paska pyt njeri a dua por s'ka gje. ?? Nuk trembemi nga bora, nuk trembemi nga shiu, jemi rrace e forte, rrace arexhiu. ???

Btw those names above (excluding myself) are ???? I can't choose! :)
E shtoje e i zjarr bualla se ti je above me modestine tende ?
 

Endrra

VIP
V.I.P
Po pranej them pra qe eshte turp se skena gjithe nivel inteligjence te larte si shume ktu por pavaresisht ksaj duhet te trajtohemi gjithe njelloj dhe te pranohemi ne komunitetin e forumit si te barabarte…po ti kaq di kaq thua se 1 here e quan loje tashi na paske lexu dhe do me na nxjerr kush ehste me inteligjenti/ja
Heuuu thuj mo vetes qe je intelligjent.. ca ndryshimi ke me ata qe e mbajne veten te tille ?
Intelligjenca ka forma te ndryshme .. mundesisht sa me shume intelligjenc te ket njeriu aq me pak e ve ne dukje apo e ka te nevojshme ta vertetoje qe e ka ☺
 
Ke nevoje me te perkedhel egon? Jo s'ma do mendja se te njoh dhe mos bjer pre e tyre.
Te thashe dicka ne fillim dhe duhet ta kishe kuptuar, personalet zgjidhi ne personale, nese jane ashtu gjithmone ama ske arsye me u kap me te gjithe per kot.
Je kunder, ok, e morem vesh te gjithe, dhe çfare duhet te bejme?
Mund te te mbushim mendjen per te kunderten? Jo nuk mundemi.
Vazhdo sa te duash por situata eshte paksa absurde, po te shikosh nje skene te tille te krijuar nga dikush tjeter do e kuptosh sa pa kuptim duket.

p.s riperseris: Mos lejo te tjeret te ferkojne barkun, sidomos ata qe bejne sikur te rrahin shpatullat per te dale diku tjeter.
✌️
Kshu e perceptoj une xhaxh,kshu e ndjej un,kshu e thashe,e kshu do e them…mbase jam gabim ose jam gabim por kshu e ndjej une ….

p.s ske kundershtar
 
Top