Antari/ja më intelegjent/e. Grupi shtatë

Antari/ja më intelegjent/e. Grupi shtatë


  • Totali i votuesve
    13
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ma gjeni pak grupin e @Endrra se nuk e gjej askund ahahhahahahahahaa.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
didi dhe kitrra nuk jane aktive nfakt ?
gjthss ?
 
Top