• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ankese Ndaj TeDdy !

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
* TeDdY sets mode: +b *!*@F8D9F727.62CB52E4.175DA8C7.IP
* bambola was kicked by TeDdY (TeDdY)
<+TeDdY> kur i lejon nji goce
<+TeDdY> te perdori
<+TeDdY> fjalen
<+albanian_kajzer> !unban bambola
<+TeDdY> pjeshk ne main
* Stafi sets mode: +o albanian_kajzer
-Stafi:#stafi- OP command used for albanian_kajzer by albanian_kajzer
<+TeDdY> mos e bej un ban kot
* Retrieving #stafi modes...
* albanian_kajzer sets mode: -b *!*@F8D9F727.62CB52E4.175DA8C7.IP
* FC`Internazionale (LeGenD@4E0DAE45.D9FC4841.95A3DC04.IP) has joined #stafi
<@albanian_kajzer> TeDdY mos bej me kick bane kot
<+TeDdY> sje ti
<+TeDdY> ai qe do mjapesh mendim
* bambola (bambola@F8D9F727.62CB52E4.175DA8C7.IP) has joined #stafi
[16:53] <albanian_kajzer> [16:45] * Stafi sets mode: +v bambola
-Ndihme:#ndihme- DEOP command used for accident by accident
-Shqiperia:#Shqiperia- DEOP command used for accident by accident
<@albanian_kajzer> jam qe cke me te
<+bambola> o tedy
<+bambola> ta caj ballin
<+TeDdY> as te pjerdh hic
<@albanian_kajzer> ok se e shofim ;)
* olele-dhembi is now known as WIND
<+TeDdY> kur te te doj qefi
<+TeDdY> ktu mke
* +WIND shtyn Snow :D
<+TeDdY> dhe ti ngrefet trapi
<+Snow> hi WIND
<+TeDdY> nanjonit
* You were kicked by TeDdY (kot per sport)
* Attempting to rejoin channel #stafi
* Rejoined channel #stafi
* You were kicked by TeDdY (edhe i her)
* Attempting to rejoin channel #stafi
* Rejoined channel #stafi
<+bambola> haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
* TeDdY sets mode: +b *!*@F8D9F727.62CB52E4.175DA8C7.IP
* +bambola nuk te premton kohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
* bambola was kicked by TeDdY (TeDdY)


U bo dita e 2te radhaz qe ky person kapet me stafin dhe me mua personalisht pa asnje arsye,ose per me sakte per arsyen se pse hoqa nga aop shokun e tij me nick NastyBoy per shkak se abuzoj me access dhe ofendoji ne main dhe per kete gje kam derguar memo ne kanalin #sop me arsyen perkatese dhe me logset perkatese.
Mbreme Teddy dhe pse ishte gabim prap kembngulte duke futur hundet ne stafin sop dhe aop dhe per ket gje informova dhe Root....Ndersa per sot per me gjate flasin logset.Ju kerkoj te merrni masat Perkatese.
Flm....Me respekt albanian_kajzer :) !
 

WxP

Tech
Pe: Ankese Ndaj TeDdy !

Ok une i fola shoresoj se me kuptoj edhe nuk do mari vendime te tilla me.
 

SiL3nT

Antarë
Pe: Ankese Ndaj TeDdy !

Deni u denua me heqje accesit jo vetem per kete gje por dhe per shume gjera te tjera.
 
Top