• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Aforizmat e Agim METBALثS

PiNkY

Anëtar i Nderuar
- E vërteta, çdo herë është zbuluar nga arkeologët e në thellësi të tokës e që e që të gjallët dikur e kanë varrosur!
- Dashuria i ngjanë jetës, herë herë lulëzon e herë vajton!
- Metafora, është fjalë e parë dhe e fundit e njeriut të meçur e të urtë!
- Llomotitja, është i vetmi mjet i komunikimit të kuaziintelektualit!
- Toleranca e mikut, i ngjanë llastikut, mund të tërhiqet deri dikund, pastaj këputet e të godet drejtë në hundë!
- Sa më shumë kalkulon, aq më shumë gjërat i komplikon!
- Poeti më ngjanë zogut këngëtar i cili vazhdimisht cimcimon!
- Sot çdo gjë është materializuar, çka është më keq, edhe martesa!
- Lakmia të josh derisa të "zbut" si kalin e egër, pastaj ta venë vren e me ty kaluron kah t'i teket!
- Mbi atin, ngritet bazë e fortë, mbi të cilkën pastaj ndërtohet kalaja e urretjes dhe hakmarrjes!
- Shpirtngushtësia, skajshmërisht ta devalvon personalitetin!
- Sulmi më i fuqishëm, është sulmi që bëhet nga defanziva!in
- Bëmirësia, fare pak lidhet me shpirtin, por me mundësitë!
- Poetië tek ne, të vobektin vetëm mund ta ngushëlloj me ndonjë poezi dhe asgjë më tepër!
- Mos u bë shumë melankolit, ajo t'i mjegullon mendimet!
 

ricky_ch

******
Pe: Aforizmat e Agim METBALثS

Më fal Pinky, por ke dëgjuar ti për
të drejtat e autorit?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Aforizmat e Agim METBALثS

un nuk besoj se bera gabim qe i hodha ktu ...por nese po le te fshihet tema :)
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Aforizmat e Agim METBALثS

un nuk besoj se bera gabim qe i hodha ktu ...por nese po le te fshihet tema :)
Zotëriu e udhëheq vet personalisht temën në forumin shqiptar.
Besoj se së paku ta kishe pyetur s'do të kishte qenë keq!
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Aforizmat e Agim METBALثS

Zotëriu e udhëheq vet temën në forumin shqiptar.
Besoj se së paku ta kishe pyetur s'do të kishte qenë keq!
Nuk e kam pare ..:( une bera kerkim per ket teme para se ta hapja dhe nuk me rezultoi ...ndaj nese është gabim le te meren masa .
I kerkoj ndjese zotit Metbala por un i lexova diku me pelqyen dhe i hodha.
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Aforizmat e Agim METBALثS

Nuk e kam pare ..:( une bera kerkim per ket teme para se ta hapja dhe nuk me rezultoi ...ndaj nese është gabim le te meren masa .
I kerkoj ndjese zotit Metbala por un i lexova diku me pelqyen dhe i hodha.
Nuk besoj se të kundërshton, nëse e pyet.


Aforizmat e Agim Metbal
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pe: Aforizmat e Agim METBALثS

Të drejtat e autorit ndodhen përderisa është në emrin e tij ..
Për cilën autor e keni fjalën? Faqen nga i ka marrë Pinky?

Ato ndodhen në cdo cep te internetit dhe ne fcb ne grupet e letërsisë ku unë i lexoj..

Nuk shikoj që janë hequr të drejtat e autorit diku këtu përderisa tema është bërë:Aforizmat e Agim METBALثS
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Pe: Aforizmat e Agim METBALثS

Të drejtat e autorit ndodhen përderisa është në emrin e tij ..
Për cilën autor e keni fjalën? Faqen nga i ka marrë Pinky?

Ato ndodhen në cdo cep te internetit dhe ne fcb ne grupet e letërsisë ku unë i lexoj..

Nuk shikoj që janë hequr të drejtat e autorit diku këtu përderisa tema është bërë:Aforizmat e Agim METBALثS
Zotëria është gjallë dhe aktiv te forumi shqiptar!
Po deshti ai të regjistrohet nesër këtu dhe me emrin e vet?
Edhe linkun e ke më lartë.

Lovë, te drejtat në Internet vetëkuptohen.
Ku e merr dikush të drejtën të hap temën me
emrin tënd?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Aforizmat e Agim METBALثS

Zotëria është gjallë dhe aktiv te forumi shqiptar!
Po deshti ai të regjistrohet nesër këtu dhe me emrin e vet?
Edhe linkun e ke më lartë.

Lovë, te drejtat në Internet vetëkuptohen.
Ku e merr dikush të drejtën të hap temën me
emrin tënd?
Përderisa çdo temë ka një autor të vërtetë nuk ka asnje shkelje të drejtash .. I bie që kur postojnë të gjithë njerzit shkrimet e Dritëro Agollit apo Ismail Kadaresë të venë njëherë tu marrin leje atyre dhe pastaj ti postojnë? Kur emrat e tyre janë të publikuar?

Je shumë gabim, këtu ska asnjë shkelje ..
Ky zotëri poston dhe ne facebook atëherë kur poston atje të vendosi një lajmërim ejani më merrni leje mua para se ti postoni dhe pse vini emrin tim

Të drejtat e internetit janë të vendosura dhe nuk është veç forumi shqiptar që i ka të postuara këto por i ke kudo në sitet e internetit skemi pse vendosin burimin: forumi shqiptar përderisa nuk janë marrë nga atje .. :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Aforizmat e Agim METBALثS

Unë jam anëtare e një grupi: Sofra poetike.. ka dhe grupe të tjera poezish apo krijimesh dhe nuk kam parë nga ana e këtij zotërie të ketë shprehur diku që ejani më merrni leje vetëm ai ka kerkuar emrin e aforizmave të tija :)..
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Aforizmat e Agim METBALثS

Përderisa çdo temë ka një autor të vërtetë nuk ka asnje shkelje të drejtash .. I bie që kur postojnë të gjithë njerzit shkrimet e Dritëro Agollit apo Ismail Kadaresë të venë njëherë tu marrin leje atyre dhe pastaj ti postojnë? Kur emrat e tyre janë të publikuar?

Je shumë gabim, këtu ska asnjë shkelje ..
Ky zotëri poston dhe ne facebook atëherë kur poston atje të vendosi një lajmërim ejani më merrni leje mua para se ti postoni dhe pse vini emrin tim

Të drejtat e internetit janë të vendosura dhe nuk është veç forumi shqiptar që i ka të postuara këto por i ke kudo në sitet e internetit skemi pse vendosin burimin: forumi shqiptar përderisa nuk janë marrë nga atje .. :)
Po pra, shkirme nga faqet e tjera nuk ke të drejt
të kopjosh.

Po nejse, hulumto më shumë për të drejtat në Internet!
 
Top