A jeni dakord? Shenjat e horoskopit që kanë një bukuri unike!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm

A jeni dakord? Shenjat e horoskopit që kanë një bukuri unike!​

Zbuloni nëse ju apo dikush përreth jush është pjesë e kësaj liste!
Dashi
Epo Dashi nuk mund të përjashtohej nga kjo listë. Me një personalitet intensiv, shpesh shpërthyes, por tepër autentik, ata përhapin vetëbesim përreth dhe është e pamundur të mos bien në sy. Dashi tërheq vëmendjen e të gjithëve dhe fiton zemra të panumërta gjatë gjithë jetës së tyre. Ndërsa ata nuk u japin shumë argumente disa njerëzve, ata përfundojnë duke qenë objektiv i admirimit dhe dashurisë së shumë njerëzve.
Demi

Nuk ka asgjë më tërheqëse se një person i përgjegjshëm dhe i ditur, i cili është i përkushtuar për gjithçka që bën, prandaj të lindurit nën shenjën e Demit janë në këtë listë. Mënyra se si këta njerëz përpiqen të jetojnë jetën e tyre më të mirë dhe të ndihmojnë ata që duan të rriten, u jep atyre një bukuri unike që nuk mund të krahasohet me asnjë përfaqësues tjetër të zodiakut.


Peshorja

Peshoret janë gjithashtu lloji i njerëzve që nuk shkojnë askund pa tërhequr vëmendjen dhe kjo nuk është vetëm për shkak të pamjes së tyre, por edhe për mënyrën se si e bëjnë jetën e tyre. Ata me ndjeshmëri të lartë janë të përkushtuar ndaj shëndetit dhe mirëqenies së tyre emocionale mbi të gjitha rrethanat. Vetëvlerësimi dhe ndjenja e lirisë janë jashtëzakonisht tërheqëse dhe shtojnë edhe më shumë personalitetin e tyre. Peshorja, një hit i vërtetë kudo që shkon. Ndërsa njerëzit mund të mos flasin gjithmonë, realiteti është se të gjithë ndihen mirë kur janë në shoqërinë e një personi të shenjës së Peshores.

Akrepi
Akrepat janë padyshim disa nga përfaqësuesit më magjepsës që mund të takojmë. Me një mënyrë misterioze dhe shumë intensive, ata tërheqin vëmendjen jo vetëm për atributet e tyre fizike. Është e zakonshme që këta përfaqësues të marrin admirues sa herë që takojnë një grup njerëzish. Ata rreth jush janë të interesuar të mësojnë më shumë për natyrën tuaj të vërtetë dhe janë të bllokuar nga mënyra se si flisni dhe veproni. Nuk ka mundësi që këta njerëz të kalojnë pa u vënë re. Ndërsa në marrëdhëniet afatgjata mund të jenë zhgënjyes në fillim, ata janë disa nga njerëzit më interesantë që do të takojmë ndonjëherë.
 

A jeni dakord? Shenjat e horoskopit që kanë një bukuri unike!​

Zbuloni nëse ju apo dikush përreth jush është pjesë e kësaj liste!
Dashi
Epo Dashi nuk mund të përjashtohej nga kjo listë. Me një personalitet intensiv, shpesh shpërthyes, por tepër autentik, ata përhapin vetëbesim përreth dhe është e pamundur të mos bien në sy. Dashi tërheq vëmendjen e të gjithëve dhe fiton zemra të panumërta gjatë gjithë jetës së tyre. Ndërsa ata nuk u japin shumë argumente disa njerëzve, ata përfundojnë duke qenë objektiv i admirimit dhe dashurisë së shumë njerëzve.
Demi

Nuk ka asgjë më tërheqëse se një person i përgjegjshëm dhe i ditur, i cili është i përkushtuar për gjithçka që bën, prandaj të lindurit nën shenjën e Demit janë në këtë listë. Mënyra se si këta njerëz përpiqen të jetojnë jetën e tyre më të mirë dhe të ndihmojnë ata që duan të rriten, u jep atyre një bukuri unike që nuk mund të krahasohet me asnjë përfaqësues tjetër të zodiakut.Akrepi
Akrepat janë padyshim disa nga përfaqësuesit më magjepsës që mund të takojmë. Me një mënyrë misterioze dhe shumë intensive, ata tërheqin vëmendjen jo vetëm për atributet e tyre fizike. Është e zakonshme që këta përfaqësues të marrin admirues sa herë që takojnë një grup njerëzish. Ata rreth jush janë të interesuar të mësojnë më shumë për natyrën tuaj të vërtetë dhe janë të bllokuar nga mënyra se si flisni dhe veproni. Nuk ka mundësi që këta njerëz të kalojnë pa u vënë re. Ndërsa në marrëdhëniet afatgjata mund të jenë zhgënjyes në fillim, ata janë disa nga njerëzit më interesantë që do të takojmë ndonjëherë.
Nev çfarë sjell shenja të tjera...mjafton. akrepi ♏🤷
Akrepi 💪🦂
@vajza e detit cila është shënja jote 💃 🙄
 
Po pyesin demat o gocc. :p
@Lauri ben mire me nderru rruge ku kalojme ne,se kurre si dihet ke kapin briret.a hahahahahahah
Akrepi është kaq i vogël sa nuk e kapin dot majat e brieve 🤷
Më mjafton një thumbim dhe eliminoj këdo. Dem e bull 🦂😁
 
Akrepi është kaq i vogël sa nuk e kapin dot majat e brieve 🤷
Më mjafton një thumbim dhe eliminoj këdo. Dem e bull 🦂😁
Ok po kujdes kur rrini se demat shohin para e spara shohin ku hedhin kembet😝😂😂😂
 
Ok po kujdes kur rrini se demat shohin para e spara shohin ku hedhin kembet😝😂😂😂
Do kem kujdes...e do ju ngjitem në trup 🦂pz 😁
 
 • Haha
Reactions: Ivy
Uroj 😝,por ne dhe kujdesemi shume per veten,pas larjes gjithmone perdorim kremra,vazelinra e smbajme as floke te gjata😂
Ti çfarë je .. Demi 🙄
 
 • Haha
Reactions: Ivy
Unë i përkas detit..në past life duhet të kem qënë siren pa tjetër 😂😂😂
Te thash do te ta mesoj notin me kusht që të vish me komerdare 😂😂😂
Dua edhe leksione të frymëmarrjes artificiale ëhë 🙃 ëhë
 
Une si akrepse ftoj gjithe admiruesit te zejne radhe sipas shkalles se magjepjes se tyre! 😁
Emma Stone Oscars GIF by The Academy Awards
 
Ndërsa njerëzit mund të mos flasin gjithmonë, realiteti është se të gjithë ndihen mirë kur janë në shoqërinë e një personi të shenjës së Peshores.


Ja, e thotë dhe Horoskopi lol


 
 • Haha
Reactions: Ivy

Konkursi Letërsisë

 • 1-𝐁𝐢𝐬𝐞𝐝𝐞̈ 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐞𝐧....

  Votat: 4 25.0%
 • 2-Shendeti

  Votat: 1 6.3%
 • 3-Treni I enderrava....

  Votat: 0 0.0%
 • 4-"Ka netë"

  Votat: 4 25.0%
 • 5-`Ne endrren e nje treni.`

  Votat: 3 18.8%
 • 6-Treni jetës

  Votat: 4 25.0%
 • 7-Kohë lufte...

  Votat: 0 0.0%
Back
Top