A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Këto femra renditen si ndër më të bukurat e shekullit të 21, mirëpo ka edhe nga ata që nuk janë dakord me këtë listë. Veç bukurisë, ato janë edhe mjaft të suksesshme dhe humane. Më poshtë janë fotot e femrave më mahnitëse.

6211405-0a6c8d45-650-d878382dd7-1472026733.jpg

Monica Bellucci

6211155-DDl11lfeBnk-650-dfe43710aa-1472026733.jpg

Mila Kunis

6210655-44785612t42eiW-650-d1ab5afcd5-1472026733.jpg

Angelina Jolie


6211205-DJkbPAp-650-35b2f652a9-1472026733.jpg


Penelope Cruz

6210705-a80774eb7053ba62add0f90e4560fd94-1-650-dc07a68785-1472026733.jpg

Scarlett Johansson

6211005-photo-62533-650-87677d4d96-1472026733.jpg

Megan Fox

6210805-bd9a4ff0891311be76aad4d36f62c0ba-650-3577cbcd2b-1472026733.jpg

Salma Hayek

6210855-ca6009a9a051dbdc0dbfa626f1849280-650-45444766cd-1472026733.jpg

Christina Hendricks

6210955-tumblr_n88dvaCpK91qbqem3o1_1280-650-2bc6a241c1-1472026733.jpg

Jennifer Lopez

6211505-0-650-79cb2cdf02-1472026733.jpg

Christina Aguilera

6210605-304363_10152220059090083_1505619713_n-650-b59d2af8ab-1472026733.jpg

Gisele Bundchen

6211305-fd4badf83b333e875c5b6d125b87a5a9-650-2f13702492-1472026733-1.jpg

Shakira

6211455-016NataliePortman18-650-4c87b06c8d-1472026733-1.jpg

Natalie Portman

6210755-9cf684a3-650-a682ef6887-1472026733-1.jpg

Eva Mendes

6211255-Kate-Moss-650-913798de13-1472026733-1.jpg

Kate Moss

6211055-db84f7a8-22ed-4dd6-8f08-1d10b62bb33f-650-71f9f8f51c-1472026733.jpg

Jennifer Aniston

6210555-21b73ef2b38dc7cee812aba286f37f7d-1-650-d7cc8f8f11-1472026733.jpg

Katherine Heigl
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

6211355-146a4132f17b0a980f9e19092b04ba4c-1-650-1c5cfa28ae-1472026733.jpg

Olivia Wilde
6211105-charlize-theron-il-beauty-look-650-c6c2508259-1472026733.jpg

Charlize Theron

6210905-v_E0928KFbs-650-8f3921e718-1472026733.jpg


Nicole Kidman
g.shqip
 

Delirium

No description ...
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Megan Fox per mendimin tim eshte me kinge nga Te gjitha :)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Nje njeri ben gjera humane aq shume, po aq shume sa ndihet ne faj (cit)

Mua kohet e fundit psh me pelqejne sh
Gigi Hadid & Cara Delevigne
 

Fly

Larguar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

mua me pelqen ajo kokuqja, se di pse i kam pik te dobet :p
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Scarlett Johansson
Mila Kunis
Natalie Portman
Christina Aguilera
Dita von Teese mungon!
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Ndersa une sgjej asnjeren me te bukur se vetja lol

Por ajo Katherine gjithmone me ka terhequr...

Ps:Na vini e ndonje teme me meshkuj tani,te kemi barazim :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Edhe mua po t'me lyejne e ngjyejne e photoshopojne, me e bukura nga te gjitha dal lol
 

ricky_ch

******
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

.
Kuptohet se yjet e Hollivudit klasik për atë kohë ishin ëndërra, kurse nga sot do të ndaja vetëm
2: Nikole Kidman dhe Penelope Kruz, ndërsa nga të vjetrat i vë kapakun Elizabet Tejlor.
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Monika belucci.....yll
 
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Keto jo vetem QE jane te bukura , po jane edhe ...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

E preferuara e Ime , ngelet gjithmone .... Angelina , amazing woman .
 

Monique

With or Without u
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Aktore cen? E dime lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Angelina dhe Xheniferi me pelqejne.
 
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Haha edhe te famshme bile lol
 
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Never , sle femer pa pelqy edhe Ti lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Never , sle femer pa pelqy edhe Ti lol

ahahhaha po jane te mira o Ceni :) ca te bejme.
 

Fly

Larguar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

ti Ceno ske mundesi zgjedhje se vetem Zholin ke qe ka pranuar islamin, te tjerat te bejn haram, mbylli syckat :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Sa photoshop qe kane keto fotot, ka plote foto qe jane me natyrale keto.
Gjithsesi Angelia Jolie, ne foto ka dale vertet keq, eshte 100 here me e mire se aty dhe nuk ngarkohet aq shume.

Pastaj Monica Bellucci qe se di ca i pelqejn e si e fusin tek lista, bah.

Nje qe do shtoja listes eshte Blake Lively, eshte aq e mire!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Penelope Cruz ku ka moj ate bukuri!???
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Monika ta shkrin akulloren ne dore vallain
 

Delirium

No description ...
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Edhe mua po t'me lyejne e ngjyejne e photoshopojne, me e bukura nga te gjitha dal lol

Wee sa modeste :p
Po Ti Je me e bukur se keto shushkat pa Photoshop Dhe make up !
Je origjinale :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Qe te besh nje liste te tille duhet tu besh foto te gjithave pasi dalin nga dushi, ose kur ngrihen nga gjumi!
Vete s'kam asnje preference! Per mua krejt njerezit me zemer te mire jane te bukur! Sikur u jep Zoti Nur e ndricim!
:)
 

Monique

With or Without u
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Qe te besh nje liste te tille duhet tu besh foto te gjithave pasi dalin nga dushi, ose kur ngrihen nga gjumi!
Vete s'kam asnje preference! Per mua krejt njerezit me zemer te mire jane te bukur! Sikur u jep Zoti Nur e ndricim!
:)

moj po edhe ne kur dalim foto nuk dalim me syte me sklepa e ju...
kot tashi

Tiparet ska fotoshop qe ti ndryshon...make up eshte i shkreti

Edhe Natalie Portman me like shume.....
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

moj po edhe ne kur dalim foto nuk dalim me syte me sklepa e ju...
kot tashi

Tiparet ska fotoshop qe ti ndryshon...make up eshte i shkreti

Edhe Natalie Portman me like shume.....

Tiparet jo ama make up-i ti ve ne pah. qerpiket vihen. buzet kur lyhen ndryshojn, syte kur i ve lapsin dalin me ne pah. njollat/pucrat e fytyres mbulohen, etj.
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

vsaa-dsktp-adp-main-image-adriana.jpg
Adriana Lima
irina_shayk.jpg
Irina Shayk.
Kto jan superyje per mua ;)
 
Top