A duhet te ekzistoj "virgjeria" sot?

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po normale,se sdo lindin te cvirgjeruar a nga barku i nenes femrat,ca thoni??
 

Aleks30

Banned
Mendoj se pyetja eshte ndertuar gabim!
"A duhet te ekzistoje "
Kjo ska kuptim! Normale qe do ekzistoj se e virgjer lind.
Ndoshta duhet thene a duhet te jete tabu.
Per mua jo! Une nuk mendoj se ndershmeria eshte tek virgjeria.
Spo zgjatem me fare.
 

Ragnar

Anëtar i ri
Me këto kohë që kan ardhur dosti jem qepesh dhe shqepesh kur të duash veç vullnet të kesh ???
Normal oj kolege qe qepesh e shqepesh, po ka mundesi e qepin me peje te fort e tani qet problem mu shqep se nuk kputen pejt, e mbet e mbyllt ajo femer lool
 
Top