20 perla të fshehura të Europës që duhet t’i vizitoni patjetër gjatë 2021, njëra është në Shqipëri

p.s. @Stafi pls kur te keni kohe hapni nje nenforum Turizem pastaj 2 nen ndarje te saj Turizmi Shqiptar Turizmi neper Bote

denku.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
5.Hagë, Holandë


Si një prej qyteteve më të njohur për politikën dhe drejtësi sociale ju do të magjepseni edhe nga kulinaria që ky qytet ofron veçanërisht për vegjetarianët, muzetë e shumtë si Humanity House,
Zgjedhja e pafund e klubeve elegante dhe bareve përgjatë plazhit me rërë prej ari, nuk duhet lënë kurrsesi pa vizituar gjatë këtij viti.
Kush behet per nje weekend ne Hollande ti zëjm derën @Senseo , kur te hapen kufijte? :D
 
Top