17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Alchohole

Moderator!
Eh,kjo bot eshte ende me plot mistere te ndryshme.Ky ka mesuar 20 gjuhet per 2 vite.E pabesueshme,por e vertete :).
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Ju lutem shum mos me komentoni sepse pastaj sikur ska lezet :p

Puuu se si me duket kur shikoj emrin tim ketu :p :D
 

AjSi

...
V.I.P
Waw vertet shume i bukur ky lajmi///vras mendjen cilat jane keto 20 gjuhe..se deri ne 10 mund ta kisha pranuar..po 20?!??!?!?!? hata vertet..Me pelqejne shume gjuhent e huaja po kshu me certefikate vetem 4 kam :(

Kurse kshu nga tv marrim vesh spanjisht e portugalisht greqisht kam msu ne net :p

Bravo i qofte ktij qe ka pasur durim te msoje per 2 vite 20 gjuhe....
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Bravo Djalit. Qënka talent i veqantë...Ne jemi popull shumë inteligjent por jemi edhe shumë dembelë. :) I uroj djalit që të ket sukses dhe Shteti t'ja hapë të gjitha dyert e nevojshme.
 

Burrelsja

Anëtar i ri
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Po ky qenka per tu nderu me thon tdrejten...
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

po mire ndonje foto ndonje fakt se me duket supozim ta dime edhe neve se cilat gjuhe flet si duket nese eshte e vertet lum ne qe e kemi
 

Djellza Aliu

Antar Aktiv
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Kur ti bon ky 50 vjeqe 100 gjuh do ti mesoj ose do te qmendet
Hahaha nuk e ke keq t them t drejten, kam degjuar qe njerzit qe jane shuuume te apasionuar pas mesimeve, pra mesojne lexojne pa ndalur, dhe nuk socializohen, ne fund sidomos ne vendin tone ata nuk mund te gjejne nje pune apo nuk do ti bejne te gjitha kushtet, keshtu bien ne depresion, e nga depresioni me rradhe...
 
Hahaha nuk e ke keq t them t drejten, kam degjuar qe njerzit qe jane shuuume te apasionuar pas mesimeve, pra mesojne lexojne pa ndalur, dhe nuk socializohen, ne fund sidomos ne vendin tone ata nuk mund te gjejne nje pune apo nuk do ti bejne te gjitha kushtet, keshtu bien ne depresion, e nga depresioni me rradhe...
Paragjykuese ti, paragjykues ai qe ke cituar ti.
Pse?
Sepse une jam shembulli pozitiv i poliglotit?
Eshte e vertete qe nuk i di 15 gjuhe sic eshte e vertete qe jam frekuentues i rregullt i pavionit 5 ne forum por as njera e as tjetra nuk me bejne te çmendur, pak i shkare po por jo i çmendur?
 

Djellza Aliu

Antar Aktiv
Paragjykuese ti, paragjykues ai qe ke cituar ti.
Pse?
Sepse une jam shembulli pozitiv i poliglotit?
Eshte e vertete qe nuk i di 15 gjuhe sic eshte e vertete qe jam frekuentues i rregullt i pavionit 5 ne forum por as njera e as tjetra nuk me bejne te çmendur, pak i shkare po por jo i çmendur?
I cmendur nuk eshte fjala qe i pershkruan, me e mira eshte depresioni, ju lutem, nuk po flas per 100% te rasteve por disa mund te bien ne depresion ne vendin tone sepse pas gjithe sakrificave ne mesime perfundojne duke punuar Kamarier apo dicka tjeter te ketij rangu.
 
Top