10 shenja që tregojnë se ai çmendet pas jush!

auto_shenjat-cifti1487626237-768x432.jpg

Kjo është ndoshta dilema më e madhe: Si ta kuptosh kur dikush të pëlqen.

Sepse nuk ka gjë më të tmerrshme sesa t’i afrohesh dikujt që nuk ka pikë interesi tek ty, ndërsa ti vazhdon gënjen mendjen se shumë shpejt do qullosësh diçka.

lg.php

Në fakt, po të lexoni me vëmendje gjuhën e trupit, me siguri do ta kuptoni nëse dikush do, apo jo të ketë diçka më shumë.

Përveç prekjes së flokëve apo kafshimit të buzëve, ja si qëndron puna:

 1. Ai të ka dhënë tre shikime në seri brenda një kohe shumë të shkurtër
Shikimi i parë është ‘shikimi i të panjohurit’ – ai po të shikon, sepse ti je një qenie njerëzore që po qëndron në rrezen e tij të shikimit. Ai të shikon sërish, sepse vuri re që je një femër. Tani tregohuni të kujdesshëm, nëse të pëlqen, do të shohë sërish.

 1. Ngre çorapet
Këtë nuk po e shpikim ne. Nëse ngre çorapet, ose i rregullon në praninë tuaj, është thuajse 100% e sigurt që po përpiqet të duket në më të mirën e tij dhe është i interesuar.

 1. Duart e tij drejtohen nga organi gjenital
Nëse vendos duart në bel me gishtat drejt organit gjenital, në mënyrë të pavetëdijshme ai po ju fton që të shihni edhe ju. Ai madje do të qëndrojë me këmbët e hapura përballë jush, për t’ju dhënë një pamje më të mirë të ‘ju e dini çfarë’. Le të shpresojmë se do të ketë rroba veshur këtë herë.


 1. Këmbët i vendos drejt teje
Nëse dikush na duket tërheqës, çdo gjymtyrë e jona, duar apo këmbë, drejtohet nga ata. Kur të shihni një grup burrash dhe një femër joshëse në të ardhmen, studioni me kujdes drejtimin e gjymtyrëve të tyre.

 1. Prek fytyrën shpesh, aq më tepër kur ju sheh juve
Nëse është vërtet i dhënë pas jush, do prekë faqet, veshët dhe mjekrën. Është një kombimin emocionesh nervoze, përpjekjesh për t’u dukur mirë dhe prekjesh erotike.

 1. Sytë e tij lëvizin në mënyrë trekëndore
Kur shohim njerëz me të cilët nuk jemi të afërt, sytë bëjnë lëvizje zig-zage: shohim nga një sy në tjetrin, pastaj lëvizim poshtë për të parë hundën dhe gojën. Sapo fillojmë të flirtojmë, trekëndëshi zmadhohet. Kalojmë më shumë kohë duke parë buzët, gjoksin apo edhe pak më poshtë. Fundja shikimin nuk e komandon dot.

 1. Nuk ndalon dot së pari gojën tënde
Sa më shumë i tërhequr të jetë ndaj jush, aq më shumë kohë do kalojë duke parë buzët tuaja ndërsa flisni. Është një gjest shumë seksi, sepse ju bën të mendoni: Mos vallë po imagjinon si do të ishte të më puthte? Dhe kjo është pikërisht ajo çfarë po mendon. Mes shumë gjërave të tjera…

 1. Pulit sytë shumë shpesh
Nëse dikush ju pëlqen do fillojë të mbyllë sytë në mënyrë të pavetëdijshme. Bëni dhe ju të njëjtën gjë dhe do të shihni që ai do të përpiqet të sinkronizojë pulitjet e tij me tuajat, shkruan Anabel. Kjo do t’ju lidhë edhe më shumë bashkë.

 1. Ju ka vendosur me shpatulla pas muri
Ky quhet ‘bllokim’, po përdor trupin tënd për të krijuar një hapsirë intime dhe për të vendosur kufij mes jush dhe të tjerëve. Ata shpesh bllokojnë duke vendosur njërën dorë në mur, duke ju zënë ngushtë mes krahëve të tij, ose do afrojë kokën e tij me tuajën për të qenë më pranë në një dhomë me njerëz. Ahh sa e bukur është dashuria!

 1. Ai vazhdon të shtrëngojë shishen ose kanaçen e birrës
Kur meshkujt janë seksualisht të tërhequr ndaj dikujt, fillojnë të luajnë me mjete rrethanore. Këto mjete si shishja e ujit mund t’i sjellin ndërmend gjoksin tuaj, dhe gjithçka tjetër është ajo që bluhet brenda mendjes së tij perverse.


Indeksonline
 
Shenja e 11:
Me pretekstin qe te kerkon nje favor te pergjigjet " e di e di se ku jeton. Dritaren e dhomes e ke perball xvendi"

Shenja e 12:
Beh 10 xhiro me makin perpara shkolles tate dhe detyrohesh te dalesh nga dalja sekondare. Natyrisht te gjen dhe aty.

Shenja 13:
Te pret te dalesh nga halja. Ti akoma sje rregullu mir dhe sa hap deren te kap infrakt...

Shenja 14:
Ste pret fare te dalesh nga halja por vjen direkt aty.

Shenja 15:
Tenton te flasi tpakten 2 her ne dit perpara se te iki ne pune(per 1 muj)... dhe ne koh me shi, e gjen aty pa cader qe te pret dhe ti detyrohesh te kthehesh mbrapsh. Ju do thoni "o i cmendur o i dashuruar" lesht. Kishte dashnore ne shtepi dhe gjujti dhe shoqen time te ngusht ( pa e ditur)

Shenja 16:
Te organizon nje kurth ku ti mendon se do dalesh me gjith grupin por ne te vertet ai ka organizuar nje mbremje speciale.

Shenja 17:
Te vjen dhe te kontrollon naten nese fle zbuluar.
Te pergatit mjes drek dark dhe te len kartolin ne tavoline.
Lidhet me nje tjeter dhe kur i thu "shyqyr gjete dashurin se do tkisha mbyt naten" te pergjigjet "ne te vertet akoma te ty e kam menjen"
Dhe ti detyrohesh ti buzqeshesh asajt tjetres.

Shenja 18:
"Syt e tu do jen te miat" gjys i pire.
Pasi i thu qe sdon, te nesermen te pergjigjet " qeke shnosh"
Wtf

Shenja 19:
Te kerkon usb me kopju disa dokumenta dhe te kopjon dhe kartelen me fotot e tua.

Shenja 20:
Te gropsit emrin buz detit ?

Shenja 21:
Ta fut me shpull kur i thua qe je kthyer me ishin. Te trajton si moter, te kafshon ne faqe dhe te len aty si mut.


Lista eshte e pafund.
Por ajo qe doja te thoja eshte qe skemi nevoj per sinjale sepse jeni tgjith per psikiatri ???


Se di pse sme vjen me qesh kur e rilexoj auauuauaauahahah
 
 1. Duart e tij drejtohen nga organi gjenitalNëse vendos duart në bel me gishtat drejt organit gjenital, në mënyrë të pavetëdijshme ai po ju fton që të shihni edhe ju. Ai madje do të qëndrojë me këmbët e hapura përballë jush, për t’ju dhënë një pamje më të mirë të ‘ju e dini çfarë’. Le të shpresojmë se do të ketë rroba veshur këtë herë.
Mbrapa jam un perversja lool.
Kafsha mi kafsha:lol::lol:
 
Te rrij une te shikoj ca ben ai i bie te los nga mend me gjet gjithe ato shenja. Po deshi ta thojne troç po sdeshi ne te semes shkofte
Aty Ledia myte ??
Edhe po qe na nji që vetëm të shef thuj
Ho ça ke
Fol se të erdha ??
 
 1. Duart e tij drejtohen nga organi gjenital
Nëse vendos duart në bel me gishtat drejt organit gjenital, në mënyrë të pavetëdijshme ai po ju fton që të shihni edhe ju. Ai madje do të qëndrojë me këmbët e hapura përballë jush, për t’ju dhënë një pamje më të mirë të ‘ju e dini çfarë’. Le të shpresojmë se do të ketë rroba veshur këtë herë.

hahahahahahahahahah,o cdo lexojme tjeter.
kjo garanton qe hormonet e ti po vlojne.
dashurine amaaa,,,do jete rruges ahahahahahhahahaa
 
Shtrohet pyetja, sa te cmendur dhe si, ne cmenyre te cmendur duan femrat qe mashkulli te jete ?


Perkohesisht, apo vazhdimisht? Sepse nje ze brenda ne tru me thote qe do te behej bajat edhe kjo, pastaj kush e di cfare tjeter do kerkojne lol
 
Shtrohet pyetja, sa te cmendur dhe si, ne cmenyre te cmendur duan femrat qe mashkulli te jete ?


Perkohesisht, apo vazhdimisht? Sepse nje ze brenda ne tru me thote qe do te behej bajat edhe kjo, pastaj kush e di cfare tjeter do kerkojne lol
Cdo gje ne ekuiliber shok edhe kjo puna e "cmendurise" ne dashuri.
Shume e sheqerosur velesh shume e tharet thartohesh shume e kripur nuk futet ne goje.
 
Cdo gje ne ekuiliber shok edhe kjo puna e "cmendurise" ne dashuri.
Shume e sheqerosur velesh shume e tharet thartohesh shume e kripur nuk futet ne goje.

Padyshim.
Por une mendoj se femrat ne kete ceshtje s'din kur eshte "Mjaft". Ndoshta e kam gabim
 
Top