10 shenja që tregojnë se ai çmendet pas jush!

auto_shenjat-cifti1487626237-768x432.jpg

Kjo është ndoshta dilema më e madhe: Si ta kuptosh kur dikush të pëlqen.

Sepse nuk ka gjë më të tmerrshme sesa t’i afrohesh dikujt që nuk ka pikë interesi tek ty, ndërsa ti vazhdon gënjen mendjen se shumë shpejt do qullosësh diçka.

lg.php

Në fakt, po të lexoni me vëmendje gjuhën e trupit, me siguri do ta kuptoni nëse dikush do, apo jo të ketë diçka më shumë.

Përveç prekjes së flokëve apo kafshimit të buzëve, ja si qëndron puna:

 1. Ai të ka dhënë tre shikime në seri brenda një kohe shumë të shkurtër
Shikimi i parë është ‘shikimi i të panjohurit’ – ai po të shikon, sepse ti je një qenie njerëzore që po qëndron në rrezen e tij të shikimit. Ai të shikon sërish, sepse vuri re që je një femër. Tani tregohuni të kujdesshëm, nëse të pëlqen, do të shohë sërish.

 1. Ngre çorapet
Këtë nuk po e shpikim ne. Nëse ngre çorapet, ose i rregullon në praninë tuaj, është thuajse 100% e sigurt që po përpiqet të duket në më të mirën e tij dhe është i interesuar.

 1. Duart e tij drejtohen nga organi gjenital
Nëse vendos duart në bel me gishtat drejt organit gjenital, në mënyrë të pavetëdijshme ai po ju fton që të shihni edhe ju. Ai madje do të qëndrojë me këmbët e hapura përballë jush, për t’ju dhënë një pamje më të mirë të ‘ju e dini çfarë’. Le të shpresojmë se do të ketë rroba veshur këtë herë.


 1. Këmbët i vendos drejt teje
Nëse dikush na duket tërheqës, çdo gjymtyrë e jona, duar apo këmbë, drejtohet nga ata. Kur të shihni një grup burrash dhe një femër joshëse në të ardhmen, studioni me kujdes drejtimin e gjymtyrëve të tyre.

 1. Prek fytyrën shpesh, aq më tepër kur ju sheh juve
Nëse është vërtet i dhënë pas jush, do prekë faqet, veshët dhe mjekrën. Është një kombimin emocionesh nervoze, përpjekjesh për t’u dukur mirë dhe prekjesh erotike.

 1. Sytë e tij lëvizin në mënyrë trekëndore
Kur shohim njerëz me të cilët nuk jemi të afërt, sytë bëjnë lëvizje zig-zage: shohim nga një sy në tjetrin, pastaj lëvizim poshtë për të parë hundën dhe gojën. Sapo fillojmë të flirtojmë, trekëndëshi zmadhohet. Kalojmë më shumë kohë duke parë buzët, gjoksin apo edhe pak më poshtë. Fundja shikimin nuk e komandon dot.

 1. Nuk ndalon dot së pari gojën tënde
Sa më shumë i tërhequr të jetë ndaj jush, aq më shumë kohë do kalojë duke parë buzët tuaja ndërsa flisni. Është një gjest shumë seksi, sepse ju bën të mendoni: Mos vallë po imagjinon si do të ishte të më puthte? Dhe kjo është pikërisht ajo çfarë po mendon. Mes shumë gjërave të tjera…

 1. Pulit sytë shumë shpesh
Nëse dikush ju pëlqen do fillojë të mbyllë sytë në mënyrë të pavetëdijshme. Bëni dhe ju të njëjtën gjë dhe do të shihni që ai do të përpiqet të sinkronizojë pulitjet e tij me tuajat, shkruan Anabel. Kjo do t’ju lidhë edhe më shumë bashkë.

 1. Ju ka vendosur me shpatulla pas muri
Ky quhet ‘bllokim’, po përdor trupin tënd për të krijuar një hapsirë intime dhe për të vendosur kufij mes jush dhe të tjerëve. Ata shpesh bllokojnë duke vendosur njërën dorë në mur, duke ju zënë ngushtë mes krahëve të tij, ose do afrojë kokën e tij me tuajën për të qenë më pranë në një dhomë me njerëz. Ahh sa e bukur është dashuria!

 1. Ai vazhdon të shtrëngojë shishen ose kanaçen e birrës
Kur meshkujt janë seksualisht të tërhequr ndaj dikujt, fillojnë të luajnë me mjete rrethanore. Këto mjete si shishja e ujit mund t’i sjellin ndërmend gjoksin tuaj, dhe gjithçka tjetër është ajo që bluhet brenda mendjes së tij perverse.


Indeksonline
 
Nfakt pas ktyre shenjave ai mund t cmendet vec pas vetes.
Prek fytyren e vet, organet, i ngren corapet, shtrengon kanacen? Lol
Po kshu te cmendet pas meje? Jojo sedu, rrofsh lol
 
Nfakt pas ktyre shenjave ai mund t cmendet vec pas vetes.
Prek fytyren e vet, organet, i ngren corapet, shtrengon kanacen? lol
Po kshu te cmendet pas meje? Jojo sedu, rrofsh lol
as kur te v me shpatulla per muri ????
 
Shiko fotografinë 1708388

Mendoj se kjo temë kërkon analizë tepër të thellë, shumë të thellë dhe një nivel të analizës që nuk është bërë deri me tani. 1, 2, 3, le të filloj festa. 1. Ai të ka dhënë tre shikime në seri brenda një kohe shumë të shkurtër
Në këtë pikë, unë kam disa pikëpyetje për të cilat besoj që jemi të interesuar që të gjithë, e para e punës është: si të numëroj ajo 3 shikime në seri, e dyta është çfarë nëse 2 shikimet e para janë më të zbehura dhe i treti është më i fuqishëm, dhe sigurisht pyetja e fundit në këtë mes është, çfarë nëse ai ia ngul sytë dhe nuk i heq dorë, a do duket ai paksa i çmendur, apo do duket sikur ka ndonjë problem? Këto pyetje kërkojnë analizë tepër, ama tepër të thellë.

 1. Ngre çorapet
Në këtë pikë kam disa dyshime shumë serioze, çfarë nëse vajza që keni përball është e dhënë pas idesë se ju duhet të jeni person shumë i rregullt në pamjen tuaj, dhe të kujdeseni për të. Çfarë do thoshte një vajzë e tillë në këtë mes? Pra të dashur djem, mendoni dy herë para se të vendosni për këtë pikë, më mirë mendoni thellësisht, disa herë, ose se di mos mendoni fare, ama mos e bëni këtë gjë :D

 1. Duart e tij drejtohen nga organi gjenital
Këtu mendoj se autori ka qenë jo shumë i qartë në ato që ka thënë, drejtohen duart e tij nga organi gjenital i vajzës që ka përballë apo nga organi i tij gjenital? Cila do qoftë, kjo duket jo edhe aq bukur në një situate kur ju jeni duke ngrenë në një restorant, dhe aty dikush luan në piano, dhe e vetmja gjë që ju bëni është të prekni organet gjenitale. Mendojeni thellë edhe këtë punë :D


 1. Këmbët i vendos drejt teje
Pozicioni i tillë i cili nuk është i ilustruar le shumë për të gjykuar, në fakt, a i ka këmbët e tij të hapura? A mos i hap këmbët dhe praktikon pikën e paraqitur më lartë? Apo i mbyll ato e i drejton nga ty? Kjo është temë çmendurisht e paqartë, duhet thellë, ama thellë të mendohet të mos praktikohet, sidomos jo duke e kombinuar me pikat e paraqitura më lartë, tek e fundit do dukeshit paksa palaço them unë. Ja që thashë:p

 1. Prek fytyrën shpesh, aq më tepër kur ju sheh juve
Hmmm, a i prek sytë dhe thotë nuk mund të besoj se kë kam përballë? Nëse jo nuk quhet si prekje :D

 1. Sytë e tij lëvizin në mënyrë trekëndore
Kam disa dyshime serioze se si sytë mund të lëvizin në mënyrë trekëndore, për më tepër, dyshoj në realizimin e kësaj rrethane në kushte normale, supozohet se ai duhet të zgjohet nga tavolina ku është ulur, dhe të i thotë vajzës para saj, të lutem, më lejo të shikoj nga poshtë e lartë, kthehu të shoh prapa, e më le të shoh para.

 1. Nuk ndalon dot së pari gojën tënde
Çka nëse vajza është duke ngrënë bukë, çka nëse ajo nuk di të ha bukë? Çka nëse ky gjest e bënë vajzën përballë të ketë dyshime serioze se ju vleni? Dyshoj se kjo ide është e mirë, dyshoj shumë.

 1. Pulit sytë shumë shpesh
Në fakt kjo konsiderohet edhe si shenjë e ndonjë stresi, dhe për më tepër mund të paraqesë dhe nivel të shtuar të emocioneve që nuk ju bënë të qëndrueshëm para një partneri të mundshëm të shekullit 21, të dekadës së re.

 1. Ju ka vendosur me shpatulla pas muri
Kjo quhet çmenduri dhe vetëm çmenduri. A e kap prapa në shpinë, apo vetëm i vendos duart dhe ju mbështet pas muri? Ju lutem, futjani një shuplakë një mashkulli të tillë.

 1. Ai vazhdon të shtrëngojë shishen ose kanaçen e birrës
Do ishte çmenduri nëse ai do e thyente shishën, një mashkull që nuk është i aftë të menaxhoj një shishe të ujit, nuk do ishte dot i denjë për të menaxhuar një femër.

Për Forumin Virtual,

Doktor Vetoni :)
 
 • Më pëlqen
Reactions: NGU
 1. Duart e tij drejtohen nga organi gjenital
Nëse vendos duart në bel me gishtat drejt organit gjenital, në mënyrë të pavetëdijshme ai po ju fton që të shihni edhe ju. Ai madje do të qëndrojë me këmbët e hapura përballë jush, për t’ju dhënë një pamje më të mirë të ‘ju e dini çfarë’. Le të shpresojmë se do të ketë rroba veshur këtë herë.

Vetem ket pik ai e plotson ??
Ca dmth kjo? lol
Do thjeshte gojore?
 
Top