• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje -Pergjigje mbi Projektin " Liber me Krijime"

Arfenilla

Themelues i Forumit
Bukur shum🙂perveq emrat qe mungojn ne disa krijime ,gje tjeter gabim nuk shoh.
Faliminderit Mon..per cdo gje rreth kti projekti😘
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Lexo ndonjehere ato qe shkruaj :p
e kam thene me siper , detaj qe ia kam vene ne dukje, ne keni ndonje gje tjeter ekstra qe vereni me thoni
hahahahaha,ok e lexova,se klikova direkt tek fotoja mi ku ishin krijimet,dhe se lexova sqarimin siper.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Eh more manjaksa u bonet dhe ju me liber e:p

Pertej shakase me lejoni t’i them ca fjale, edhe pse me qindra veshtiresi ky botimi i librit doli vertete gje sh e bukur. Urime juve qe keni mare pjese me krijimet tuaja dhe faleminderit juve qe keni dhene sado pak kontribute. Edhe pse une skam mare pjese, por ju them mos ndaloni se shkruajturi asnjehere, ja qe nje dite vlersohet dhe puna juaj:) Suksese!
 

WxP

Tech
E pash teknikisht me kujdes edhe ka dal special. tek disa krijime nuk eshte vendosur autori?
 

WxP

Tech
kush te lexo ty para librit i her hahahahha puc je e pa pare
 

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
Ka dal SUPER.
Do ngeli nje kujtim i vecant... dhe te jem e sinqert, me ben cudi te jem aty mes jush sepse nuk e ndjej veten ne ate nivel.
Komplimente dhe faleminderit per mundesine te jem pjes e saj.
 

N0

Ding Ding!
Eh more manjaksa u bonet dhe ju me liber e:p

Pertej shakase me lejoni t’i them ca fjale, edhe pse me qindra veshtiresi ky botimi i librit doli vertete gje sh e bukur. Urime juve qe keni mare pjese me krijimet tuaja dhe faleminderit juve qe keni dhene sado pak kontribute. Edhe pse une skam mare pjese, por ju them mos ndaloni se shkruajturi asnjehere, ja qe nje dite vlersohet dhe puna juaj:) Suksese!
Ku ka veshtiresi per ne?!
Kushdo qe mendoi “ai liber ska per tu bere kurre” le te pushoje ne paqe. 🙂
 

Monique

Staf në FV.AL
Me urdher te shefit se ve me PDF , kush e pa e pa, kush jo shnet e te mira lool

Me pak fjale edhe problemi i emrave te autoreve u rregullua

tani votoni e per kopertinen

thx in advance
 

Desa

Temet Nosce
Me urdher te shefit se ve me PDF , kush e pa e pa, kush jo shnet e te mira lool

Me pak fjale edhe problemi i emrave te autoreve u rregullua

tani votoni e per kopertinen

thx in advance

Paska qenë principi: kush më parë te mulliri 😁

Besoj se do dalë bukur. 🙂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Te gjitheve qe keni dhene kontributin per libr"th"in ju falemnderes.

Po patet mundesine me leni dy ibra o te Pastarella Restaurant Durres o te WXP. ;)

Besoje se momentin e pare qe do jem atje do i marre. Nese mi leni te Pastarella 😉 10 vizitoret e pare nga FV, pasi te terhjeke une librin do kene nga nje birre te paguar 🍺
Nese mi leni te WXP birrat do i pijme bashke 🍻
 
Top