• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë. Prehu në paqe mam!

Ndërron jetë nëna e kryeministrit, Rama: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë. Prehu në paqe mam!
1596269793746.png


Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama.

Lajmin e hidhur e ka ndarë vetë kryeministri, me një postim të bërë ne faqen e tij në Facebook. Kryeministri i jep lamtumirën nënës, ndërsa ndër rreshta shkruan “Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë.”

Postimi i plotë:
“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam.” shkruan kryeministri Rama.
b:thealbanian
 
Nuk di sa e sa herë ma ka mor tim At (rrugëve) .... Ça kujtimesh...
Im At vdiq edhe unë akoma s'po e mor veten....
Ngushëllime?!!!

Burrat bohen tamom siç e paske thonë...
🤗🤗🤗🤗🤗
 
Keto fjale vlejne per budallenjte

te bej njeri me te keqen femijes tend, a ndonje pjesetari tend te shohem sa i forte apo i zgjuar do jesh ti.
Me fal qe po te them merr nje shembull personal, por atehere e kupton se sa vlejn keto thenie.

Futja p0rdhes.
Fisi dhe farefisi nuk mban pergjegjsi per veprimet e nje individi qe ti kerkon me u shujt. Kshu qe chill mos flit perçart.
 
Keto fjale vlejne per budallenjte

te bej njeri me te keqen femijes tend, a ndonje pjesetari tend te shohem sa i forte apo i zgjuar do jesh ti.
Me fal qe po te them merr nje shembull personal, por atehere e kupton se sa vlejn keto thenie.
Unë nuk e kuptoj i gjo (përveç faktit që nuk ka vdekur kryeministri por nëna tij) ç'a jon kto mallkimime mas vdekjes kot pa lidhje....
Nejse.
 
Unë nuk e kuptoj i gjo (përveç faktit që nuk ka vdekur kryeministri por nëna tij) ç'a jon kto mallkimime mas vdekjes kot pa lidhje....
Nejse.
Keto i kam edhe para vdekjes

Jo vetem fisi ketij por familja e fisi i cdo politikani qe ka plagosur nenen tone.
Futja p0rdhes.
Fisi dhe farefisi nuk mban pergjegjsi per veprimet e nje individi qe ti kerkon me u shujt. Kshu qe chill mos flit perçart.
Pra ti nese dikush do i bende dem nje pjeseteari te famijles tende ose vete ty atehere ti do i falje dhe do injoroje? Me duket se jeni ju qe ja fusni pordhes kot.


Ju dy e te gjithe te kjo tema mos u prekni shume se skeni pse te prekeni njehere, une shprehem si te dua une. Une edhe mund te qaj per vdekjen e nenes tij, pune per mua si reagoj une.


Po edhe nese prekeni atehere keni mundesine te beheni te forte e te zgjuar.
 
Keto i kam edhe para vdekjes

Jo vetem fisi ketij por familja e fisi i cdo politikani qe ka plagosur nenen tone.

Pra ti nese dikush do i bende dem nje pjeseteari te famijles tende ose vete ty atehere ti do i falje dhe do injoroje? Me duket se jeni ju qe ja fusni pordhes kot.


Ju dy e te gjithe te kjo tema mos u prekni shume se skeni pse te prekeni njehere, une shprehem si te dua une. Une edhe mund te qaj per vdekjen e nenes tij, pune per mua si reagoj une.


Po edhe nese prekeni atehere keni mundesine te beheni te forte e te zgjuar.
Okay osht mendimi jot po edhe ti mos e mer sikur po të ndalo njeri mendimin tënd, unë të paktën ishte hera parë që të citova....

Larg qoftë pastaj të paragjykoj përjetimet tua etj 😉
 
Okay osht mendimi jot po edhe ti mos e mer sikur po të ndalo njeri mendimin tënd, unë të paktën ishte hera parë që të citova....

Larg qoftë pastaj të paragjykoj përjetimet tua etj 😉
Paragjyko se mendjen tende e kontrollon vete jo une
 
Keto i kam edhe para vdekjes

Jo vetem fisi ketij por familja e fisi i cdo politikani qe ka plagosur nenen tone.

Pra ti nese dikush do i bende dem nje pjeseteari te famijles tende ose vete ty atehere ti do i falje dhe do injoroje? Me duket se jeni ju qe ja fusni pordhes kot.


Ju dy e te gjithe te kjo tema mos u prekni shume se skeni pse te prekeni njehere, une shprehem si te dua une. Une edhe mund te qaj per vdekjen e nenes tij, pune per mua si reagoj une.


Po edhe nese prekeni atehere keni mundesine te beheni te forte e te zgjuar.

Ore sprekena fare ne. Por ti paske ngel me kanunin e lek dukagjinit. Bjeri gomarit gjino jo samarit lol
 
Private conversations
Help Users
    Top