• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mimoza Shkodra ‘braktisë’ muzikën, ja me çka po merret tani!

legjenda

Tetova

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar.Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.Mimoza krahas karrierës së saj muzikore është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për paraqitjet e saj plot stil.E në kohë pandemie ajo ka ‘braktisur’ muzikën, duke ju përkushtuar natyrës.Ajo se fundmi vazhdimisht poston foto dhe video nga ecjet në natyrë.Duket se pandemia ka ndikuar që Mimoza Shkodra ta eksploroj natyrën e Zvicrës.

 

Frank

Kansas City Shuffle.
Mire ja ka bere! "Burrat nuk jane si ti", kshu do thoshte Mimoza lool
 
Top