• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komentatori qan dhe shperthen në emision për humbjen e Milanit: Turp

Vinjol

Status offline...... KÇK
Komentatori qan dhe shperthen në emision për humbjen e Milanit: Turp (Video)
23/12/2019 18:35
Tiziano Crudeli njihet si një nga komentatorët tifoz i flaktë i Milanit. Shumë herë e kemi parë duke qarë si fëmijë në emision vite më parë për sukseset e kësaj skuadre, por këtë herë historia ndryshon.


Dëshpërimi ishte i madh dhe i tejkaloi limitet kur Milani ka humbur me rezultatin 5-0 ndaj Atalantës. Pikërisht në ndeshjen e fundit të vitit 2019, për të bërë kështu dhuratën më të shëmtuar për tifozët.
“T’ju vijë turp. Kërkoni falje. T’ju vijë turp. T’ju vijë turp. Sepse mund të humbasësh, por jo kështu. Një turpërim që nuk është parë ndonjëherë më herët. Duhet të ketë minimumin e krenarisë”.Top Channel
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Ka gjithmon nje here te pare...puna eshte mos mesohen se nuk i ka lezet.
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ka gjithmon nje here te pare...puna eshte mos mesohen se nuk i ka lezet.
Jam milanist i lindur.....
Nuk kam lene ndeshje te milanit pa pare....
Zhgenjimet me te medhaja kane qene milan liverpol 0-3 ht 3-3 ft
Dhe kjo me atalanten....
Milani me eshte kthyer ne 1 autoshkolle trajneresh....
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Pa dale ende bluzja e sivjetshme... une e kisha ne trup :(
 

Attachments

Top