• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kombëtarja europiane heq dorë nga shpërblimi për të ndihmuar futbollin në krizë.

Ndeshjet e vështira fitohen bashkë”, kombëtarja europiane heq dorë nga shpërblimi për të ndihmuar futbollin në krizë
8 Prill, 2020 | 23:17Përfaqësuesja e Zvicrës ka hequr dorë nga marrja e shpërblimit vjetor prej afro 1 milionë frangash (rreth 950 mijë euro) për të ndihmuar futbollin zviceran, i cili po vuan pasojat e rënda të ndërprerjes së kampionatit prej koronavirusit.


auto_zvicra1530870705

Trajneri Vladimir Petkoviç dhe kapiteni Stefan Lishtajner bashkuan zërat për t’u bashkuar me klubet dhe lojtarët zviceranë.

“Duam të japim si shembull solidarizimi me Federatën. Skuadra vendosi menjëherë në unison për të hequr dorë nga shpërblimi”, u shpreh Lishtajner.

“Në kohëra të tilla, duam dhe duhet të qëndrojmë të bashkuar dhe të mbështesim njëri-tjetrin. Ndeshjet e vështira fitohen me solidaritet”, deklaroi trajneri i Zvicrës Vladimir Petkoviç.

PANORAMASPORT.AL
 

Komentet

Top