• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Juventusi mund te nderpreje kontraten!

Vajza

💕
Staf në FV.AL
higuain.jpg

Juventusi mund ta ndërprejë kontratën me Gonzalo Higuainin

Ai ka edhe një vit tjetër kontratë me Juventusin, por që klubi italian mund ta përfunodojë më herët atë.
Kjo për shkak se argjentinasi nuk i është përgjigjur ftesës së klubit për t’u rikthyer në ITali, përcjell GazetaBlic.
Kësisoj, duket se kampioni aktual italian po mendon për ndërprerjen e kontratës, teksa sipas “Tuttosport”, portal i afërt me “Zonjën e Vjetër”, futbollisti i ka në tavolinë tri opsione.

Andaj, e përditshmja italiane “Tuttosport” shkruan se Juve ia ka dhënë tri opsione Higuainit:

1) Të rikthehet në Torino nga Argjentina dhe të mbyllë sezonin,
2) Të qëndrojë në Amerikën e Jugut me nënën e tij të sëmurë dhe të arrijë marrëveshje me Juven.

3) Juventusi ta prish krejtësisht marrëveshjen për shkak të shkeljes së kontratës nga ana e lojtarit.

GazetaBlic
 
Last edited by a moderator:
Top