Zilia e këtyre shenjave të horoskopit shpesh mund t’ua komplikojë jetën

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, por shpesh pa sukses. Zilia është si një sëmundje, e prek një njeri, do apo jo ai.

Akrepi-Akrepi natyrshëm, është shenja më ziliqare e zodiakut. Nuk duhet t’u besoni ndonjëherë këtyre njerëzve kur ju sulmojnë sepse është zili e pastër. Akrepi nuk e di se si t’i fshehë ndjenjat e tij, kështu që njerëzit rreth tij shpesh ndihen në siklet.


Gaforrja-Gaforrja është xheloze, por mund ta fshehë. Shpesh të tjerët nuk e dinë kur ajo është xheloze, por nëse e vënë re, atëherë do të përfshihen se s’bën në këtë lojë.

Luani-Luani është shenja më joshëse dhe e apasionuar e Zodiakut. E pranon që gjërat shpesh nuk shkojnë siç do ai, kështu që nuk e kanë zili jetën e të tjerëve. E vetmja gjë që mund të shkaktojë zili tek Luani është nëse partneri i tij i kushton rëndësi dikujt tjetër më shumë se atij.

Virgjëresha-Virgjëresha është xheloze, sepse dikush është më i mirë se ajo në diçka. Është shumë kritike ndaj vetvetes kështu që nuk heq dorë derisa të përmirësohet në këtë drejtim.
 

Vajza

V.I.P
Akrepi-Akrepi natyrshëm, është shenja më ziliqare e zodiakut. Nuk duhet t’u besoni ndonjëherë këtyre njerëzve kur ju sulmojnë sepse është zili e pastër. Akrepi nuk e di se si t’i fshehë ndjenjat e tij, kështu që njerëzit rreth tij shpesh ndihen në siklet.
E pavërteeeeeet lool
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
E pavërteeeeeet lool
Rri e qet se kam pare shenja shuuum shuuuum me skandal ?????

Un me shum e publikova sepse dikur kam pas ber nje muhabet rreth xhelozise dhe doli fiks sic e kisha thene Hahahaha
Tentova ta kamufloja veten por snuk... hic fare ?
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Un iher jo ?
Binjaket i ke ne #1
Demi... ja ke @Xhelozi ??????
Por ske pa ujorin ahahhah

Luani sduron vetem kur i preken gjerat e veta ?
Ama s'eshte xheloz per askend..perkundrazi, ndihet mir kur shikon te tjeret qe jan mire. Nese e shikon qe pretendon dicka qe e ka dikush tjeter, nuk eshte xhelozi por sfid e tij me veten e vet sepse nuk mjaftohet dhe i pelqen te guxoj.

Ama xhelozohet shum nga tjeret qe kjo gje e con ne "vetmi".
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
E shyqyr binjokt nuk qenkan. Bismilah
Ju per mu jeni ne #1 ????????
Kam 2 ne shtepi dhe di mir cfare them


Motres time I ka than nje cun te shkolla "pse sje si motra jote" dhe qe ateher me shef shtrembet ahahahahaha akoma si ka kalu inati. Ai cuni sdi a eshte akoma gjall
 

OldSoul

Plak Hesapi
Ju per mu jeni ne #1 ????????
Kam 2 ne shtepi dhe di mir cfare them


Motres time I ka than nje cun te shkolla "pse sje si motra jote" dhe qe ateher me shef shtrembet ahahahahaha akoma si ka kalu inati. Ai cuni sdi a eshte akoma gjall
Po tani pse nuk ishte si ty ne ckuptim?
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Po tani pse nuk ishte si ty ne ckuptim?
Sepse ajo ishte introvert... kurse une nje mix sallate Britney Spears Vs Marilyn Manson dhe Jessica Rabbit ?

Me pas jetoi me mu dhe me rreshkiti situata prej duarsh se i msova me teper sec duhej?
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Akoma single motra?
Di une

Dje e ftova per dark... hengri piu si è kishte qefin dhe pasi i tregova trilogjine e jetes time sentimentale e pyeta " po ti? "

Aq mbaroi darka ?????????
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Po si moj nuk e di nese e ke motren single a jo. Ej tobestraftullah :p

I kam mesuar te mos i japi llogarit askujt (perfshi mua) per jeten e saj... dhe mos te humbi kurr indipendencen! Koken lart dhe te jetoj e pakufizuar... dhe akoma me shume, qe mund te bej cfare te doj ne jet; askush ka te drejt ti thot JO.
Te tjerat jan ne dor te fatit ?
 

OldSoul

Plak Hesapi
I kam mesuar te mos i japi llogarit askujt (perfshi mua) per jeten e saj... dhe mos te humbi kurr indipendencen! Koken lart dhe te jetoj e pakufizuar... dhe akoma me shume, qe mund te bej cfare te doj ne jet; askush ka te drejt ti thot JO.
Te tjerat jan ne dor te fatit ?
Po me mthon mua ajo o ti hajde ktu. Une te mos i them jo?
 
Top