• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zhgënjimi nga blerjet online

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Zhgënjimi nga blerjet onlineJo gjithmonë ajo që reklamohet në faqet e shitjeve në internet është ashtu siç prezantohet dhe jo në pak raste është shumë, shumë herë më keq.

Femrat janë bërë bashkë në rrjetet sociale duke postuar zhgënjimet nga blerjet online.

Fotot tregojnë për fustane, pallto, xhupa e bluza sesi ato reklamohen në faqet e shitjeve në internet dhe sesi janë në të vërtetë.

Klientet e tmerruara nga ajo që kanë marrë në vend të asaj që kanë porositur, akuzojnë për mashtrim faqet e shitjeve në internet.

/ Top Channel

 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Zhgënjimi nga blerjet online

Une pororsiti shpesh online, por sme ka ndodh asnjëher kjo të zhgënjehem.

mvaret edhe prej ku?
 

Aver

VIP
Titulli: Zhgënjimi nga blerjet online

Kam pare edhe me keq.

Porosit iPad personi, i vjen nje cope derrase me nje leter ngjitese me foto te iPad.
 

Fly

Larguar
Titulli: Zhgënjimi nga blerjet online

varet se ku i ble dhe si i ble.

robat dhe nqs jane marke e mire seshte mire ti maresh per shkak te prerjes, mases etj...

un ble gjithmone smartphone ne ebay, tableta dhe tani po mendoj te mar ndonje android box tv :)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Zhgënjimi nga blerjet online

Rroba online !!! Une hezitoj ti blej dhe kur i provoj , jo me ti marr pa i provuar !!
 
Top