Zgjidhni lingerie sipas horoskopit.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Besojini shenjes tuaj per veshjen tuaj me intime... Per gruan dash: Per festa vishni komplete intimo si keto, te kuqe pasion, mendafsh, per nje nate totalisht pasionante si dini vetem ju ta jetoni. Firma Intimisimi
intimissiminatale20084.jpg

Per gruan dem: Intimo me tonalitete te lejlas, me tyl dhe lule. Luani me trasparencen. Firma La Perla
la-perla-lingerie_4845_big.jpg

Per gruan binjak: Te brendshmet qe ju prezantojne me mire marin shkas nga dizenjot e kartonat e animuar. Firma OYSHO.
oysho-lingerie-3.jpg

Per gruan gaforre: Nje look prej simply chic. Ngjyra te bardha, mendafshi dhe tyli. Firma FLEURT.
esq-fleur-of-england-lingerie-2009-lg.jpg

Per gruan luan: Ngjyra e arta apo te argjenda, me material tyl. E shtrir mbi nje kuvert lluksi pelice. Firma GOLDENPOINT.
Golden-13-PM-AO11781-AO1-142221_L.jpg

Per gruan virgjeresh: Lingerie e gruas virgjeresh pasqyron pastertin.Keshtu qe keshillohet te perdore nje lingerie vec e vec. Firma SIBELLENYC.
Si_Belle_Lingerie.jpg

Per gruan peshore: Intimo te rafinuar dhe delikat, nuanca te gris meforma sensuale. Firma LEJABY.
lejaby1.jpg

Per gruan akrep: Lingerie duhet te pasqyroj mister dhe sensualitet, keshtuqe tyli eshte materiali me i pershtatshem per ju. Firma ETSY
ling2.jpg

Per gruan shigjetar; keshillojme nje intimo sportiv qe ne momente te caktuara transformohet ne nje grua te "eger" Firma VALERY LINGERIE.
big_valery.jpg

Per gruan bricjap: Lingerie totalisht te lejla, per tu dukur sa me agresive. Material tyli. Firma PARAH.
parah-ss09-3.jpg
Per gruan ujor: Ngjyra juauj eshte blu, gri dhe bojqiell, ngjyra qe tregojne intelekt dhe mendim. Material mendafsh.Firma SIBELLENYC.
sibellenyc.jpg

Per gruan peshk: Lingerie per gruan peshk i pershtate ngjyra ne nuancat e rozes, delikate dhe mendafsh. Firma FLEURT.
image_ft516-515_5_pp_22.01.09.jpg
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Zgjidhni lingerie sipas horoskopit.

ahahhahaha un jam luani ..... dhe them qe ajo qe ke shkrujt ti mesiper eshte e sakt... sepse ashtu i pelqejn hahaha
 
Top