What's on your mind..?

Loverboy

A pretty face can never trick me
kishem mujt me kon na dy po ti ....

FZvYDnMXgAM5pFp.jpg
 

Jetmira

V.I.P
I kam premtuar vetes se nuk do të përsëris të njëjtat gabime.
I kam premtuar vetes një fillim të ri.
E meritoj një rilindje shpirtërore.
 

WxP

Antarë i Respektuar
Qe te gjith mundohen te han ne kurrizin e dikujt
Eh pastaj thojn me plot goj qe nuk ja dijne per nder askujt
Mahnia per te share e per te ulur dike tjeter
Dhe mungesa per te ndjer me larg se 1 meter
Nuk e di e se kupton ky zvlen si justifikim
Kush ka faj qe ti zdegjon kur ty te flasin o trim
Por mundesia egziston me mir von se kurr
Dhe doren qe te ushqen ti mos e gjuaj me gure
Sepse jeta eshe nje rruge qe nuk i dihet distanca
Dhe sekreti ne peshen e jetes qendron tek balanca
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
kam per te hekurosur nja 10 fustane te mite,e aq pertoj te hekurose tani,sa ska me.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
If life gives you lemons, dress in a yellow lemon and take a photo
🍋

1660555866857.png
 

Desa

Felix Culpa
S/M
1660571950974.jpeg

Vlerëso vetminë tënde. Sado e hidhur të jetë, prap se prap është më e ëmbël, se sa njerëzit që të duan rrejshëm.
 

Jetmira

V.I.P
Unë nuk kam humbur asgjë.
Nuk mund të mi shuash ëndrrat,shpresat për lumturinë.
Nuk mund të bësh asgjë për të më lënduar.
Unë jam e rrethuar nga dashuria😘🤗😍
Dashuria është arma më e fortë për një njeri të pashpirt si ty..
 

WxP

Antarë i Respektuar
Një miku im i vjetër ka pas thënë një shprehje të vjetër dhe plot kuptim.

Robi është si këpuca, nëse e blen të madhe të del nga këmba, e nëse e blen të vogël të shtrëngon.

Morali fabulës është mos u jep pas njerëzve me gjithë zemër se të zhgënjejnë. I vetmi është zoti i cili të strehon nën mëshirën e tij nga lindja deri në vdekje.FB_IMG_1660728809647.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Një miku im i vjetër ka pas thënë një shprehje të vjetër dhe plot kuptim.

Robi është si këpuca, nëse e blen të madhe të del nga këmba, e nëse e blen të vogël të shtrëngon.

Morali fabulës është mos u jep pas njerëzve me gjithë zemër se të zhgënjejnë. I vetmi është zoti i cili të strehon nën mëshirën e tij nga lindja deri në vdekje.Shiko fotografinë 1949802
E ke shkrep ti kete foton?
 
  • Haha
Reactions: WxP

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne mendje, mendjen time te holle. :p
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Me mungon Lul basha, te pakten atere qeshnim nga pak.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Xhingallat qe po kendojne jashte. :))
 

LoSsT

VIP
V.I.P

LoSsT

VIP
V.I.P
O popull qenka kthyer @LoSsT 😄
Rendes, me sa mbaj mend edhe ti kishe kohe pa qene kendej verdall neper forum... njerezit ashtu e kane sillen nga sillen po mblidhen prap tek kacollja e vjeter...
 

Desa

Felix Culpa
S/M
😂🤦🏼‍♀️

1660846596032.jpeg
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Rendes, me sa mbaj mend edhe ti kishe kohe pa qene kendej verdall neper forum... njerezit ashtu e kane sillen nga sillen po mblidhen prap tek kacollja e vjeter...
Me behet qejfi qe te rilexoj perseri Lost, i para ber dhe une ca mungesa te gjata 👋👍😄
 
Top