What's on your mind..?

Hahah unë do zbrisja nga ajo gjëja 🤣🤣🤣🤣vetëm të më lidhnin 🤣🤣🤣
Uueeeee
Ca bo kshu ti ahahab
Imagjino me te fut te ajo dhoma gjith pasqyra ahahha ty te bin te fiket lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tatuazhet e shumta ne trup,ok nje, dy e mund ti kuptoj.
Por kur behen si harta e Azise ploteee me tatuazhe!?
Ku dreqin e kane lezetin.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Tatuazhet e shumta ne trup,ok nje, dy e mund ti kuptoj.
Por kur behen si harta e Azise ploteee me tatuazhe!?
Ku dreqin e kane lezetin.
Screenshot_20220731-155437_Instagram.jpg
Siç e ka Sara e dua unë 1 tatoo 🤣vetëm se e dua me diellin 🤣
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
E kur bota të më jetë përmbysur para syve të mi, më mijra buzëqeshje, më vije dashuria jote...

295778623_5108854832577628_265875200642315582_n.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
“Ne mendojmë shumë dhe ndjejmë shumë pak.
Na duhet njerëzimi më shumë se makinat.
Na duhet butësia dhe mirësia më shumë se inteligjenca. "
(Charlie Chaplin)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Eh medet per mendte!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Endrrat realizohen,nuk shihen!
Ah,e kam fjalen per ato te bukurat,te thjeshtat,si puna e kesaj dites tani.
Qe sapo filloj,duhet ta shijojme ne grimcat e saj te lumturise.
Ej,ta dini kjo dite s`ju vjen me kurre!

Ndaj vraponi ne perqafimin e saj!
1659329326074.png
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dy avantazhet që kam që nga lindja janë që kam lindur e zgjuar dhe kam lindur e varfër.
- Sophia Loren
1659365897164.png
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te ngrihem te bej kafet.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Aeroplanet siper lagjes duke u mbushur me uj ne det, plasi zjarri prape diku ktej rrotull.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dhe kur udhtimet e mendimeve shuhen atje ku puthen horizontet,atehere ke filluar te gjesh piken e fillimit te qetesise ,pjalmimit te energjise ne vetvete.
Athine; 7.8.2022.

Ora; 8:13. pm
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Emrat e femijeve te vrar sot nga izraeli:

Momen Al-Nairab, 5 vjec
Ahmed al-Nairab, 11 vjec
Khalil Abu Hamad, 17 vjec
Mohammed Hassouna, 13 vjec
Hazem Salem, 12 vjec
Alaa Qadoum, 5 vjec
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Nena ime mi ka mesuar te gjitha, perveq se si te jetoj pa ate
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kur njeriu genjen perhere fillon e i beson dhe genjeshtrat si te verteta me duket. Ose kur mendon se duke i meshuar asaj qe do vete do e beje tjetrin per budalla.
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Mos u jep pas ndonjë zemre, se ajo ndryshon,
Kërkoje një shpirt që i ngjan tëndit, ai qëndron!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mendja ime, relaks, me ndonje mendim te pa ngjyre ne te.
 
Top