What's on your mind..?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A`thua mbarova pak heret pune,te shkroj te bej tregun,te marr buken.
por pertokam.
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Njerzillëku është një gradë që jo çdo njeri ka privilegjin ta arrijë ate.
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Çdo person ka nevojë për një tjetër që mund të shprehet me të sikur të jetë duke folur me veten e tij. Nëse ti nuk ke dikë të tillë atëherë ti bëhu për dikë.
 

Adam Kadmon

Antarë i Respektuar
shih shih i biri i Ramiz Alise qe ka ndrru mbiemrin ne Bora, une te ja qajt hallin se i shkreti jetonte ne shpi me qera te st dinamo, ay na qenikerka drejtor banke ne france, ku ti gjej rranjet e tua parti 🤣😂🙉🙊
 

Attachments

  • 198B4045-2705-4C57-A9FB-4ABC486947A8.jpeg
    198B4045-2705-4C57-A9FB-4ABC486947A8.jpeg
    103.2 KB · Shikime: 2

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Krejt ne fund te epilogut ditor, nese kemi permiresuar veten ndopak dhe kemi bere ndonje veper te mire, munde te themi se kemi jetuar dhe nje dite.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Mbrojtja e atyre që të duan... është gjëja që të jep guximin për të jetuar!!!

web


302E58BF-9BF2-4EFD-BD82-724CB09D1A98.jpeg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Vajti një burrë te profeti Muhamed a.s dhe i tha: “O i dërguari i Zotit! A na pranon Zoti nëse pendohemi?”
Profeti a.s i tha: “Po.”
Burri e pyeti: “Me gjithë gabimet tona te renda e te lehta?!”
Profeti a.s ia ktheu: “Po, të pranon me gjithë gabimet e tua te renda e te lehta."
Burri u largua i gëzuar dhe me lot në sy duke thënë: “Të falënderoj o Zot që më pranon me gjithë të metat dhe fajet e mia.”
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Me shpirt siperfaqesor shofim vetem hapa te paidentifikuar dhe zhurme shurdhuese.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Kërko forcë, jo për të qenë sipëror ndaj tjetrit, po për të qenë i aftë të luftosh armikun tënd më të madh: vetveten!
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
"Kur ti i jep një skamnori mos mendo që ke luajtur rolin e të pasurit me të varfrin. Përkundrazi, ti ke luajtur rolin e nevojtarit me nevojtarin. Nevoja jote është tek Zoti yt e ndërsa nevoja e skamnorit është tek ti".
Ahmed Isa el-Misrawi
 
Top