What's on your mind..?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
18a97bab7607ae1e8df9affdd4321a28.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une nuk preferoj t'i lendoj njerzit, por i le te me lendojne...
Nje zemer e vrare sherohet me shpejt, sesa nje ndergjegje e vrare...
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Te jesh i gezuem edhe pse n'ane tjeter zemra te pelset,si paljacos.
Te jesh i gezuem, se gezimi yt u jep shpresa te tjereve.

/Migjeni
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
FB_IMG_1634205126625.jpguse
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Forever young....i want to be forever young....do you really want to leave forever???
 
Sa ekspresiv jemi ne njerezit.
Kalon ne rruge dhe sheh njerez qe flene akoma, njerez qe buzeqeshin akoma pa hapur syte, njerez qe ecin e nuk e dine as ku jane, njerez qe duket qarte se ku po shkojne, njerez qe nuk e dine as pse jane ne rruge.
Larmi fytyrash dhe karakteresh?
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
index.php
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nëse nuk gjen rrugë për të arritur deri tek qëllimi yt atëherë krijoje ti atë...

download.png
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Një librari është një vend ku idetë flenë mes mbulesave, duke pritur që ti zbulosh ato.
Lois Ehlert
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
There is no charm equal to tenderness of heart.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
240572646_1918944288270000_4630548342545266656_n.jpg
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
pashe andin me melisen e ish perputhen sot. haha... qenkan bashke keta-mendova lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos jeto veç për para, jeto pak dhe për fytyrë
?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
qenka 1 konf ne prishtine. dhe 4 dit paska per aplikimin. te aplikoj apo jo eshte dilema, :sneaky:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam frike se nuk e mbaroj kerkimin per aq pak kohe. I bie tmos flej nga sot e deri fund tetori ???
wish u a good luck, si do qe te jete mundesia ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
I can help u ?
mos me nxit aman. ? Apo e bejne 1 paper as co-authors ??

Sot jam sh e lodhur e nuk mendoj dot por neser do hap te shoh pak kriteret ? Po ma morri mendja mund te realizojme dicka. ????
thank u
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
e çpojne lakren, i hedhin mend.
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
Njerit i kruhet, tjetrit i dhemb.
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
Henen si petull e pjekin ne shkemb.
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
Nje koke e cmendur, ….. nje vend e cmend!
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
e çpojne lakren, i hedhin mend.
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
Njerit i kruhet, tjetrit i dhemb.
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
Henen si petull e pjekin ne shkemb.
Ne vendin tim dhe ne vendin tend
Nje koke e cmendur, ….. nje vend e cmend!
Je vet :p
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
mos me nxit aman. ? Apo e bejne 1 paper as co-authors ??

Sot jam sh e lodhur e nuk mendoj dot por neser do hap te shoh pak kriteret ? Po ma morri mendja mund te realizojme dicka. ????
thank u
Une them provoje if you need help just tell me, I'll do my best ????
 
Top