Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e

Votoni, dhe shprehuni lirshëm. A jeni dakord për hapjen e sondazhit:Antarët më intelegjent/e


  • Totali i votuesve
    15
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po pse hap mi sondazhe per te tille pytje,une fola vec per emrin tim,ti hapi,se une do votoj ne cdo sondazh me kenaqesi! ahahhahahaha
 
Personalisht e konsideroj tallje…turp dhe nick tem mos ta shof kund ne grupimet konkursit te inteligjences
 

Vajza

V.I.P
Personalisht e konsideroj tallje…turp dhe nick tem mos ta shof kund ne grupimet konkursit te inteligjences
Atëherë I bie se tallem e më vetën.
Aman o Mogli për çfarë turp flet?? Te di më konkretisht.. Se tjetër është që mos të pëlqejë dhe tjetër gjë të konsiderosh për turp!
 
Atëherë I bie se tallem e më vetën.
Aman o Mogli për çfarë turp flet?? Te di më konkretisht.. Se tjetër është që mos të pëlqejë dhe tjetër gjë të konsiderosh për turp!
Ti vazhdo bjeri fyllit te lojes por emrin tem mos e perfshi kund….fut ne loje kush ka inteligjencen e nalt
 

Vajza

V.I.P
Ti vazhdo bjeri fyllit te lojes por emrin tem mos e perfshi kund….fut ne loje kush ka inteligjencen e nalt
Fole parës për përbuzje, por ti nuk e shikon vetën se sa më përbuze mua. Dhe po do t'i bjerri fyllit me atë që din çfarë është argëtim!
Mirëmbetsh.
 
Fole parës për përbuzje, por ti nuk e shikon vetën se sa më përbuze mua. Dhe po do t'i bjerri fyllit me atë që din çfarë është argëtim!
Mirëmbetsh.
Ke 3 vota pro dhe 2 kunder….sondazhi mbyllet me 30 shtator….apo,varja se spo e zgjas ma gjate
 
Top