• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Turisti me punën më të lehtë në botë (VIDEO)

Turisti Louis Cole është personi që më së lehti fiton para për jetesë. Ai e kalon jetën duke udhëtuar anembanë botës, ndërkohë që përvojat e tij i dokumenton në Instagram dhe në kanalin e YouTube, "Fun for Louis".

Kjo është një mënyrë që ai fiton para përmes këtyre reklamave dhe nga sponsorë të tjerë të cilët fnancojnë udhëtimet e tij.

31-vjeçari nuk është një turist i zakonshëm, por një lloj nomadi dhe studiuesi - ose thjesht një qytetar i botës. Deri tani ai ka aritur që të ketë mbi një milion ndjekës në YouTube, 800 mijë në Instagram dhe rreth 500 mijë në Tëitter. /albeu.com/
 
Top