Tinguj shqip....

Loverboy

A pretty face can never trick me
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mire jena mire, te shikosh Ledrin dhe keq me qen mire behesh 😂😂
Faleminderit 😀
Drejt ,mashkull qe te con drejte mekatit eshte. ahahahahahhahahahahaa
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Mire jena mire, te shikosh Ledrin dhe keq me qen mire behesh 😂😂
Faleminderit 😀
@Lise Zemra vjet erdhe ne Shqiperi dhe e pashe live . Ressort tropical
Te pershendes se dhe un e du fort ate majmun .🤣🤭

4731F5F9-ABF4-4B29-A6CB-DE5D7EFB724D.png

Nuk e ve dot vidéo se di Pse 🙄
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Ah se ky ndrin mi ndrin , ku nuk rastis une noiher …. 😂😂😂
Ktu ku jetoj un Eshte nje discoteca/ restau nja nje ore larg e ky vjen shpesh po un jam ne pune saher . Do Iki do i boj naften punes se mka mare malli prap 🤣🤣
 
Top