• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Strategjite e Marketingut

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Strategjia e marketingut specifikon se SI duhet të arrihen objektivat e marketingut

- Si të futen produkte të reja në treg?
- Si të rritet shitja e produkteve në tregjet e tanishme?
- Si të penetrohet tregu i ri me produktet e tanishme?
- A duhet të ndryshohet dhe si duhet që të zhvillohet procesi i ndryshimit?
- Sa është e avancuar politika e çmimeve dhe a (si) duhet të rishikohet ajo?
- Cilat forma të shperndarjes se produkteve duhet të aplikohen?
- Si duhet të jetë e organizuar shitja? etj

Këto dhe shumë çështje te tjera strategjike janë pjesë e aktiviteteve të CMB të cilat do të ju ofronin një plan të detajizuar se si duhet të përcaktohet strategjia juaj. Në përpilimin e strategjisë së marketingut sikurse edhe planit të marketingut çelësi i suksesit është shkalla e bashkëpunimit të menaxhmentit të ndërmarrjes.
 
Top