• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sot mesova që....

Frank

Kansas City Shuffle.
Shkrepese, deri tani 2 çifte pretendente i kam gjetur 🤪🤪🤪
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se ase mbyllja ne karantin nuk e ndalon dot lekun🤦‍♀️🤦‍♀️Per dy dite 100euro shpenzime koti😡😡
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Brazili rrezikon të përballet me një krizë urie për shkak të pandemisë. Për këtë arsye autoritetet kanë ideuar një projeksion simbolik me fruta dhe perime mbi statujën e Jezu Krishtit në Rio de Zhaneiro, për të ndërgjegjësuar qytetarët të mos hedhin ushqimet.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ne Gjermani ekzistonte një "terapi kthimi"
E quajtur me ndryshe një terapi anti gay. Minoreneve te cilet kishin një tendence drejt homoseksualizmit ,prinderit mund te merrnin iniciaitive ti induktonin kete lloj terapie.
Nr i depresionuarve nder te rinjte dhe te vetevrasjeve ishte i larte. Ekzistonte kjo gje qe nga 92.
Te enjten u be e jashteligjshme,nuk ishte as e denje te quhej terapi.
Skishte asgje shkencore ne te.
Prinderit nuk duhet te impunohen aq shume mbi jeten e minoreneve.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Termi EU nga greqishtja është një kompozim fjalesh qe merr sensin e "Mire"
Pra mund te thuash "Sa Eu qenka forumi"
😋

P.s me mungon te lexoj @Element ketu
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sot mesova qe ka me teper budallallek to come.
 
Top