• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Vlonjate

Uaaaa po qe vlora riliev bregdetar dhe i ngrohet ne vere ,kete e dija,..
Por qe te kete mbipopullim dhe ne dimer me dete te ftohet ,,LOL ..
kete se dija..
Sweet,,kur do fejojm si perfundim ket TJETREN,.se dfua llokume une..:p:p
mos ja zgjat shume duke ven me zgjedh neper kandidat ,,jepi nje aty ti vej unazen ne qaf e ajt shnet..hahahahahahahhahahaha
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Uaaaa po qe vlora riliev bregdetar dhe i ngrohet ne vere ,kete e dija,..
Por qe te kete mbipopullim dhe ne dimer me dete te ftohet ,,LOL ..
kete se dija..
Sweet,,kur do fejojm si perfundim ket TJETREN,.se dfua llokume une..:p:p
mos ja zgjat shume duke ven me zgjedh neper kandidat ,,jepi nje aty ti vej unazen ne qaf e ajt shnet..hahahahahahahhahahaha
Do ti qe u zhduk dhendri, sapo ja mbusha mendjen??!!!
Aman te jete mire dhendri, se s'kam hallin qe me mbet nusja ne dere LOLLOL, por do na mbesi forumi pa "fotografi nga duarte tona".

Gjithesi, e kam cupe te mire, ashtu e semure sic eshte, me grip cop-cop, vajti te gatuaj.... Alamet goce, skam cte them me !!!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Vlonjate

Se harrova Sweet thuaj te mesoj te gatuaj lakanika,,,gjera jeshile spinaq lulelaker..se ato preferon dhendri....LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Se harrova Sweet thuaj te mesoj te gatuaj lakanika,,,gjera jeshile spinaq lulelaker..se ato preferon dhendri....LOL
LOLLOL Supe e ke fjalen? Dhe lulelaker? LOLLOL Po ato i gatuan vete per mbrekulli ai, eshte bere ekspert...
Cupa le te "ekspertizohet" ne mish/biftek e nje perim shoqerues LOLLOL Te pakten keshtu do bejne se bashku nje tavoline komplete, ai pjaten e pare (supe), ajo te 2 me mish + shoqerim:p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Se pari po gatuaj nga halli se ndryshe ngordh urie, se dyti
moj te pacipa te paftyra, te pasurrat paski qene LOL, mos qeshni mbi kurriz tim

Sa te vij dhendri se do qani nje per nje LOL
(imagjino te me refuzoje, ziz mos bej prove te hysh me ketu se une kam bere pajen gati LOL)
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

@Flow te paskan nxjerr ne ankand keto te vlores ahahahaha

uh nuk e di ceshte me mire te te marre Sandy apo te behesh dhenderr Vlore :-"
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Se pari po gatuaj nga halli se ndryshe ngordh urie, se dyti
moj te pacipa te paftyra, te pasurrat paski qene LOL, mos qeshni mbi kurriz tim

Sa te vij dhendri se do qani nje per nje LOL
(imagjino te me refuzoje, ziz mos bej prove te hysh me ketu se une kam bere pajen gati LOL)
Po kush qeshi, se si pash une?:p:p:p
Po do qajme se u martove ti, apo per dhendrin qe do maresh, se alamet djal, dhe gjynah per nusen qe do kete?LOL
(Nuk te refuzon, pa merak, s'ja mban....Se po beri nje hap gabim.... LOLLOL Te keqen e Sandyt do thot....:p)


@Flow te paskan nxjerr ne ankand keto te vlores ahahahaha

uh nuk e di ceshte me mire te te marre Sandy apo te behesh dhenderr Vlore :-"
Ne Vlore i sigurohet nje jete e qet, e lumtur, me dashuri dhe plot harmoni....Sandy ca i ofron???? Turbullime dhe mungese sigurie??? Besoj qe Flow se ka veshtire te bej nje zgjedhje ne kete rast:p
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

Po kush qeshi, se si pash une?:p:p:p
Po do qajme se u martove ti, apo per dhendrin qe do maresh, se alamet djal, dhe gjynah per nusen qe do kete?LOL
(Nuk te refuzon, pa merak, s'ja mban....Se po beri nje hap gabim.... LOLLOL Te keqen e Sandyt do thot....:p)
Ne Vlore i sigurohet nje jete e qet, e lumtur, me dashuri dhe plot harmoni....Sandy ca i ofron???? Turbullime dhe mungese sigurie??? Besoj qe Flow se ka veshtire te bej nje zgjedhje ne kete rast:p
Mire me mire ,,une desha ta bej te qarte dhe nje here oferten ,,,se kushedi cpo heq te vendose dhe ai :zgjedhje: :p


Po nje ankese kisha Pinki: nuk me vijne as quote-s as comentet sme dalin ....

Kam bere kerkese po ka rene ne vesh te shurdher atje tek tema"ka nje problem forumi ". e meqe jane zgjedhjet ne USA ndoshta po me shqyrtohet dhe ky problem :lexim:..Ju faleminderit per durimin :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire me mire ,,une desha ta bej te qarte dhe nje here oferten ,,,se kushedi cpo heq te vendose dhe ai :zgjedhje: :p


Po nje ankese kisha Pinki: nuk me vijne as quote-s as comentet sme dalin ....

Kam bere kerkese po ka rene ne vesh te shurdher atje tek tema"ka nje problem forumi ". e meqe jane zgjedhjet ne USA ndoshta po me shqyrtohet dhe ky problem :lexim:..Ju faleminderit per durimin :p
Wxp po ve versionin e ri te forumit. Keshtu qe shpresojme qe me versionin e ri do ikin dhe keto problemet e quote dhe comments ( i ka shumica problem, jo vetem VIP-at:p).

E nqs fiton kandidati jon ne USA, do te keni gjithcka ju eshte premtuar LOLLOL quote dhe comments notificationsLOL ( nqs nuk ju vijne, dmthn ska fituar joni...dhe si denim skeni njoftime:p)
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

Wxp po ve versionin e ri te forumit. Keshtu qe shpresojme qe me versionin e ri do ikin dhe keto problemet e quote dhe comments ( i ka shumica problem, jo vetem VIP-at:p).

E nqs fiton kandidati jon ne USA, do te keni gjithcka ju eshte premtuar LOLLOL quote dhe comments notificationsLOL ( nqs nuk ju vijne, dmthn ska fituar joni...dhe si denim skeni njoftime:p)
@Flow for president ,,,se ndryshe dezertova fv une :qeshje::qeshje::qeshje:
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Po kush qeshi, se si pash une?:p:p:p
Po do qajme se u martove ti, apo per dhendrin qe do maresh, se alamet djal, dhe gjynah per nusen qe do kete?LOL
(Nuk te refuzon, pa merak, s'ja mban....Se po beri nje hap gabim.... LOLLOL Te keqen e Sandyt do thot....:p)

Keshtu qenka puna mi hedh gurin e fsheh doren eee????!!!
Ketej me shani ketej me lavderoni.
Rrini mire se ju heq nga puna, e skeni me rroge, vec i rrofte Endrres qe me duket e paska mire me te dashurin dok suprem Flow LOL LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Vlonjate

Se pari po gatuaj nga halli se ndryshe ngordh urie, se dyti
moj te pacipa te paftyra, te pasurrat paski qene LOL, mos qeshni mbi kurriz tim

Sa te vij dhendri se do qani nje per nje LOL
(imagjino te me refuzoje, ziz mos bej prove te hysh me ketu se une kam bere pajen gati LOL)
uaaaaaaaaaaa mire mi Swett se me mua le te me shaj se gje pa then s'kam len ketu ,,ne lidhje me tekat e sajaa..LOL..dhe pretendimet marremendese ,,qe ka..;p;p
Po ti mi qe po i ben dhe shkusin e grise te gjitha kepucet duke i fol mire per kandidatet qe marrin arratin sapo e shofin..duke recituar ato qe deshiron ,,LOL ..
Me siper dhe te kercnon pa le ,per ty duhet te jete e padurueshme..LOL

 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

Rrini mire se ju heq nga puna, e skeni me rroge, vec i rrofte Endrres qe me duket e paska mire me te dashurin dok suprem Flow
Problemi ne fjale ka marre permasa teper serioze .........

Nicku ,,,nga halli e kemi mi aman ...kemi ngel pa foto ...supe... e ti pa dhenderr lol

PS: dmthQukun e nxorre jasht konkurimit ,,,ah vajze materialiste ncnccncnc
 

cent

...Lontano
Titulli: Sofra Vlonjate

Sot Dola Per Peshk Nga Lumi Osum,Dhe Thash Ec Ti Ham Te Gjith Se Bashku Me Ju :p :p :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Enderruce nuk i dihet nga mom ne mom mund te me gjuaje ndonje rrufe( dmth dashuri me shikim te pare) me Qukun
Keshtu nuk duhet te flisni para kohe LOL
 

Endrra

VIP
Titulli: Sofra Vlonjate

Sot Dola Per Peshk Nga Lumi Osum,Dhe Thash Ec Ti Ham Te Gjith Se Bashku Me Ju :p :p :p
2,h=343.bild.jpg
vallahi e merit2,h=343.bild.jpgon ket bjonden ...dmth ket birren ...per ket peshkun ce na solli ketu :)
 
Redaktimi i fundit:

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sofra Vlonjate

uaaaaaaaaaaa mire mi Swett se me mua le te me shaj se gje pa then s'kam len ketu ,,ne lidhje me tekat e sajaa..LOL..dhe pretendimet marremendese ,,qe ka..;p;p
Po ti mi qe po i ben dhe shkusin e grise te gjitha kepucet duke i fol mire per kandidatet qe marrin arratin sapo e shofin..duke recituar ato qe deshiron ,,LOL ..
Me siper dhe te kercnon pa le ,per ty duhet te jete e padurueshme..LOL

Flet me shaka ajo, se e di qe nuk guxon te bej gje kundra meje LOL S'ja mban LOLLOL
(perndryshe, nuk del me as deri tek porta, do martohet me oborin e shtepise.....e do me ngeli ne dere LOL)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Sofra Vlonjate

Mire mire heret a vone do tiu shkarikoj nga puna :p

O Neverrrr kjo zizi me njeh me mire se askush.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Sofra Vlonjate

ahahahahahaahahahahahahhahahahahahahaahhaahahhaahha
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Sofra Vlonjate

Mbrëma lagja labëria :)..
Nga keni humbur sot që nuk po ndiheni.. Mungojnë rrëmujaxhiet :p..
Kalofshi bukur mbrëmjen .. puçi puçi :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Sofra Vlonjate

Ka ndonje vlonjate ketej singell
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Mirmengjes sofra vlonjate nga keni humb qe spo shof asnje ktej o zina mblidhi nje cik kta organizo nje mbledhje se shum mungesa jan ber :p :p :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Sofra Vlonjate

O Renn pase mberrit ktej,,po nga ke qen ore cun,,ne ktej nga sofra desh bem martes..;p
po si gjithmon nusia na prishi planet..LOL
mirmjesii sofra mirmjesiii..:))
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

O Renn pase mberrit ktej,,po nga ke qen ore cun,,ne ktej nga sofra desh bem martes..;p
po si gjithmon nusia na prishi planet..LOL
mirmjesii sofra mirmjesiii..:))
Duke par se ktu sme doli gje per te gjet nuse kalova detin ne an tjeter se u hodha ne kerkim ktej nga coloseo per te gjet nje nuse me kultur romane po ce do as ktej ska me ja ber te gjitha afrikane e azjatike skan mbet me romane LOL LOL

Ju desh bet dasem por harruat nje detaj qe nusja sben dot dasem pasi i mungon prezenca ime dhe po sisha une ktu sbehet dasem moj Never apo harrove ti LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Vlonjate

Miremengjes!!
Miremengjes e miremengjes!!
Mirmengjessssssssssssssssssssssssssss Mirmengjessssssssssssssssssssss Moj luljaaaaaaaaaaaaaaaa me vessssssssssss qe zbukuron cdo mengjezzzzzzzzzzzz :D :D :puthdore:
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top