Si u njohet me ForumiVirtual

Si u njohet me ForumiVirtual

 • Me njoftoj nje mik

  Votat: 22 35.5%
 • Me ane te kerkimeve per faqe Shqiptare

  Votat: 17 27.4%
 • Nga Rrjetet Sociale Facebook/Chat/Tweeter

  Votat: 6 9.7%
 • Menyre tjeter.

  Votat: 17 27.4%

 • Totali i votuesve
  62

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Te gjithve si ty .. dhe sa her has shkrimet e saj sme besohet...
Me kujtohen shume antar, qe sjan aktiv por shpresoj te jene mire kudo qe jane. Love, Losst, ceni, veton, Alko, zinna, lela, shihany, e diaa tjer
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Si u njohet me ForumiVirtual

Nje nate duke punuar me diplomen, po pertoja dhe as nuk me flitej me njeri ne fb.Lol. hap google e kerko e kerko gjeta dhe rrjete sociale te tjera si cate, forume, Lol
U regjistrova direkte,dhe pasiqe pashe se ketu ishin sh te afrueshem te gjithe ngela brenda dhe une :mad:..
TAni po kerkoj celesin te hap deren e te dal njeher, por s'po e gjej dot, ka humbur :p...
😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
do e kem shkrujt nja 10 her si u njoha por ah sa e kam dash ah lol Rrija online gjithe diten ne studio.. Mishte bo si hije. nga shkoja mvinte mbrapa.
Cudi si u beme te huaj keshtu.. lol si hyra si nuk hyra eshte njesoj tani. Shyqyr :D
sa bukur 2019ta 🤩🤩 si hyra si nuk hyra ishte njesoj.
cne u riktheva prap 🙄🙄
 

%^.^

該走了
Rente ne kanal kush me njohu me te se ngela ktu u bene 3 vjet, ku ka bere vaki te rri me shume se 1 vit ne te njejtin vend une?!🤨😂😂😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me kujtohen shume antar, qe sjan aktiv por shpresoj te jene mire kudo qe jane. Love, Losst, ceni, veton, Alko, zinna, lela, shihany, e diaa tjer

Love-n, e kam ne fb, eshte martuar ka nje goce. Losst shendosh e mire, ne Durres akoma, e shoh sa here shkoj ne AL. Alko ne Amerik tash e sa vite qe nga atehere, e takoj edhe kete. Per te tjeret qe i ke cekur nuk di.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Aman amanet. Po ika une nje dite mos jep asnje detaj nga jeta ime!!!!
🤣🤣🤣🤣🤣
Mduhet me ttaku inshallah. Ta jap besen nsy atehere lool
 
Top