Si ndiheni sot?

Bebw

Boço 🌞
eh oh pukuuu. :love::love::love: hahahaha
3b7b3a5bbff73ce57b5669ff5f9d01aa.jpg
Sa i lodhur duket Puku shkret ,i paskan rën fuqit ☻🤣😂
 

DeliriumMind

Speak the truth, even if your voice shakes 🦁☀️
Ja te pyes yjet 🤣

natal_wheel.png


Me djellin ne luan
Henen ne ujor
Merkurin Venus dhe Mars ne virgjeresh
Jupiter ne kancer
Saturn, Uraniuni dhe Neptuni ne bricjap
Plutoni ne akrep
Ceres ne binjak
Juno ne virgjeresh
Vesta ne shigjetar
...

🤣🤣🤣🤣
Si te ndihem?! Sikur me kan denuar qe ne lindje hahahahahhahahahahahaha

😑
 

DeliriumMind

Speak the truth, even if your voice shakes 🦁☀️
Kush është qy mi që më paska pushtuar ☻🤣

E dija që Virgot vdesin për Mars-in ☻

Ps: sweety ndërkohë unë po të bëj 1 ftes për ta relaxuar veten të dyja ☻🤣🤣🤣🤣
salute your shorts nicksplat GIF

Oh me vrap
Mjafton te zhdukem nga ketu ahahahahahahahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Elhamdulilah ,feeling fresh
 
Fryn nje ere tani ne Dr qe te kap ketu, te hedh atje qe te mos dish nga do shkosh e ku do vesh😁
Mire, mire, fresk fare, tani po e shoqeroj birren me kete kengen
 

Bebw

Boço 🌞
Nuk po çohesh dot nga krevati apo nuk do te çohesh se je mire aty?😝

Kshu me pamje te pare nuk merret vesh mire ca je tu bo aty🤣😝
Yt perverss ,kam regjistruar goditjet e tërmetit pas orës 00:00 dhe kur jam vetëm përgatit veten që mos të më pushoj zemra deri sa të shkoj ora ☻🤣🤣🤣
 

Bebw

Boço 🌞
Qenka prishur krevati tek Pavioni:p
Fol Bocon ta regulloj :lol:
Se kush bëri tërmet mbrëmë moj ☻
Qiqa boço vetëm të prish di ku merr vesh ai për të ndrequr kështu gjërërash moj ☻🤣🤣🤣 lëre njëherë që qo hedhja qishtu e krevatit i ngre tencionin e më shtrin përtok lol ☻🤣🤣
 

Hope

◕‿◕
Se kush bëri tërmet mbrëmë moj ☻
Qiqa boço vetëm të prish di ku merr vesh ai për të ndrequr kështu gjërërash moj ☻🤣🤣🤣 lëre njëherë që qo hedhja qishtu e krevatit i ngre tencionin e më shtrin përtok lol ☻🤣🤣
Po mire tani per ca e ke Bocon, nqs sdi te te ndreqi (jo ty:p mendje poshter :p) krevatin?
Perhere themi qe burri duhet te jete i mire per gjithcka ne shtepi? Fundja kaq pune ka :p
 
Top