• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpikja më e re e Samsung, një televizor që rrotullohet

N0

Ding Ding!
Sero-670x450.png


I fundit që i shtohet listës së televizorëve nga Samsung është “Sero”, i prezantuar para pak kohësh në Seul.
“Sero” është dizenjuar për të inkurajuar të rinjtë që të projektojnë materiale video të xhiruara nga telefonët direkt e në televizor.
vetmi lajm i keq është se çmimi i “Seo” do të jetë 1660 dollarë dhe do të jetë gati për tregun korean në fund të majit. Ndërsa për tregun ndërkombëtar nuk ka një datë, do na duhet të presim pak.


Balkanweb.com
 
Top