Shenjat më gënjeshtare nga 1 deri 12

Kur e nxjerrim e nxjerrim tamam. Bam aty. :p
Mbaj mend nje epizod me nje binjake.
Robi me engjellor ne bot... isha me te te spitali riabilitativ dhe pasi iku logopedistja, i la nje flet qe te shkruante cfare te donte te fleta per te pare se sa arrinte te levizte doren.
Un hyra suprize dhe kur e pash fleten, kam qesh aq shum me lot sa qe sdo ta harroj kurr qe isha duke ran pertok.. binjakja ma bonte me shenj :pusho. E cmendur pusho...

Fraza: ju urrej te gjithe. Dua qe te vdisni te gjithe.


?????????????????
 

OldSoul

Plak Hesapi
Mbaj mend nje epizod me nje binjake.
Robi me engjellor ne bot... isha me te te spitali riabilitativ dhe pasi iku logopedistja, i la nje flet qe te shkruante cfare te donte te fleta per te pare se sa arrinte te levizte doren.
Un hyra suprize dhe kur e pash fleten, kam qesh aq shum me lot sa qe sdo ta harroj kurr qe isha duke ran pertok.. binjakja ma bonte me shenj :pusho. E cmendur pusho...

Fraza: ju urrej te gjithe. Dua qe te vdisni te gjithe.


?????????????????
Binjoke falco. Bunjoku qe o binjok o i vret vete o nuk e thote hiq. :p
 
Binjoke falco. Bunjoku qe o binjok o i vret vete o nuk e thote hiq. :p


Problemi eshte qe tani e thot ahahhahaha
Dmth, mua ma thot trroc ?‍♀️
Hec e me ju zbut nervin ju qe mbani inate dhe turit varur per dicka te ndodhur qoft edhe ne shekullin e kaluar.
 

OldSoul

Plak Hesapi
Problemi eshte qe tani e thot ahahhahaha
Dmth, mua ma thot trroc ?‍♀️
Hec e me ju zbut nervin ju qe mbani inate dhe turit varur per dicka te ndodhur qoft edhe ne shekullin e kaluar.
Ec o thuj ke naj mendje tkeqe per naj loje tavull. Kshu qetsohena ne. Sa me permendin tavllen direkt i harroj inotet. Me domino varet nga situata
 
Ec o thuj ke naj mendje tkeqe per naj loje tavull. Kshu qetsohena ne. Sa me permendin tavllen direkt i harroj inotet. Me domino varet nga situata
????
Domino luaja me gjyshin kur isha shum e vogel... ai mi shkatarronte nervat sepse sme lente kurr te fitoja. Dhe rrinte me ore te tera duke me mesuar rregullat (qe tani nuk di me) ?
 

OldSoul

Plak Hesapi
????
Domino luaja me gjyshin kur isha shum e vogel... ai mi shkatarronte nervat sepse sme lente kurr te fitoja. Dhe rrinte me ore te tera duke me mesuar rregullat (qe tani nuk di me) ?
Qenke si une kur me mesuan arabisht me lexu kuranin. E lashe sa mora vesh qe gjuha arabe nuk ka "R". Asnje shkronje nuk mbaj me mend
 
Top